Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Smalsu :)))

Vieta diskusijoms nesusijusioms su Lineage 2, kitaip sakant rašykit ką norit ir kiek norit

Smalsu :)))

Standartinė Quits » Vasaris 20th, 2012, 4:45 pm

hello taigi man ydomu kaip jum visiems sekas čia :) kas naujo l2j pasaulyje?;D ar atsirado kokiu jau geru servu :) nu krc viskas db ydomu :DD
Quits
Forumo senbūvis
Forumo senbūvis
 
Pranešimai: 959
Užsiregistravo: Liepa 22nd, 2011, 4:46 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Smalsu :)))

Standartinė Quits » Vasaris 20th, 2012, 4:49 pm

justcola rašė:Sendien judam čia http://l2nevit.com/ :)

ir kas čia gero? geriau ateikit y www.lineage2.com y shilen serva :) ten nors x1 :D
Quits
Forumo senbūvis
Forumo senbūvis
 
Pranešimai: 959
Užsiregistravo: Liepa 22nd, 2011, 4:46 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Smalsu :)))

Standartinė Quits » Vasaris 20th, 2012, 4:56 pm

vendetti rašė:Na, kadangi as neturiu siuo metu ka veikti, galiu kazkiek nusviesti situacija l2 padangeje :) Nezinau, ar mano zinios tikslios, jei kas ne taip, prasau mane pataisyti :) Kaip ir juodai "sufeilino" L2Party projektas ir vel zadantis kovo menesi starta, taciau nerekomenduociau ten eiti, nes adminas labai neaiskus. Taip pat nesklandumu patyre L2Oracle x10 LT serveris, nors is jo, kaip pastebejau, buvo tikimasi nemazai :), o turbut karsciausia naujiena, greitai plintanti tarp Lietuvos L2 bendruomenes nariu yra ta, jog jau greitai startuos Beyond C6 serveris su x6 daugikliais :). I mid rates serverius nelabai kreipiu demesio, tai ir negaliu nieko naujo papasakoti, kaip ir apie tolimesniu kroniku nei C6 serverius :)

as kaip benoreciau y ta beyond eit nebegalesiu palikt globalo :/ seip neblogai butu palost tokiuose sevuose kaip beyond :wasntme:
Quits
Forumo senbūvis
Forumo senbūvis
 
Pranešimai: 959
Užsiregistravo: Liepa 22nd, 2011, 4:46 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Smalsu :)))

Standartinė Quits » Vasaris 20th, 2012, 5:50 pm

vendetti rašė:Juk L2 ne darbas :) Jau geriau zaisk, kur tau labiau patinka, o ne ten kur daugiau turi :) čia tik mano nuomone.

nu tai globale dar nieka gera ntr supranti jai beyond fail tai viska metes globale sunkei prasides is nauja :tmi:
Quits
Forumo senbūvis
Forumo senbūvis
 
Pranešimai: 959
Užsiregistravo: Liepa 22nd, 2011, 4:46 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Smalsu :)))

Standartinė Quits » Vasaris 20th, 2012, 8:25 pm

Amnezi rašė:Quits tu isvisa nemoksa ismok losti l2 anksciau paziuredavau kur tik kox startas eisiu startuoja 16:00h eina pamato kitas 19:00h irgi eina tu kaip čia per 10servu moki lost? Ivisa ismok lost

eik tu vaikas ne tau sis postas :fubar:
Quits
Forumo senbūvis
Forumo senbūvis
 
Pranešimai: 959
Užsiregistravo: Liepa 22nd, 2011, 4:46 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Visa kita / Spamerių kampelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių