Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Siūlausi prisidėti prie projekto.

Tema skirta žmonėms kurie ieško arba nori būti administratoriumi serveriuose ir pn.

Siūlausi prisidėti prie projekto.

Standartinė MarU » Liepa 16th, 2013, 10:18 am

Sveiki, esu Vilnietis 19 metų žmogelis. Vasarą dirbu, todėl daugiau laiko atsiranda žaidimams, nes po darbo nesinori nieko kito kaip tik puodelio karštos arbatos ir ištiesti kojas gulint ant lovos, žinoma su kompiuteriu ant kelių. Atsibodo vien tik žaisti L2, noriu pajusti ir tai, ką jaučia žmogus, kuris tam gali kažkiek vadovauti. Nesu koks pro java scripteris, šiek tiek gaudausi failuose, tikrai šiek tiek. Moku dirbti su web failais ir esu raštingas, todėl labiausiai, manau, tikčiau "eiti" EventGM arba minimalistinio web masterio/padejėjo pareigas. Kažkokios finansinės naudos sau nesiekiu, būtų smagu įgauti daugiau patirties, gal būt dalinai susipažinti su pačiu programavimu, pagal galimybes. Vietoje nestoviu. Jei ką sudomino rašykit AŽ čia forume, po jų atsiras tolimesnis bendravimas. Labai senai caro maro laikais esu buvęs GameMasteris pažįstamo projekte, su +/- 50 online kasdien, turiu tai įrodančių foto (juk tada buvo pilnos kelnės laimės ir tikrai norėjau įamžinti tokį įvykį). Žodžiu, laukiu visų, kam įdomu, kam neįdomu nesireikškit forume, nes tik gadinsit savo įvaizdį prieš bendruomenę. Sėkmės. Ačiū.
Vartotojo avataras
MarU
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Liepa 16th, 2013, 10:07 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Siūlausi prisidėti prie projekto.

Standartinė MarU » Kovas 24th, 2014, 3:43 pm

Bandom dar kartą.. ;D Pamiršau visiškai, kad čia kažką rašiau. Ot durna galva.. Kiek prisikaupė pranešimų.
Vartotojo avataras
MarU
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Liepa 16th, 2013, 10:07 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Ieškau žmogaus? Arba siūlausi.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių