Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




[PASIŪLYMAS] Serveriams

Nerandi gero serverio ar nežinai kur ieškoti?
Forumo taisyklės
Kuriam temas naudodami aiškius pavadinimus, pvz.

1. Pasiūlykit H5 pvp serverį
2. Pasiūlykit C6 MID serverį

Tokios temos kaip : "pasiūlykit", "swx kur lošiat" bus trinamos o autoriai baudžiami be įspėjimo.

[PASIŪLYMAS] Serveriams

Standartinė nomad1337 » Vasaris 6th, 2014, 1:18 pm

Gal kas atsižvelgs į kažkurį punktą, kokio manau dauguma norėtų Interlude PVP No Custom'o stiliaus serverio +/-

1. RB juwę iš raidų, bei votų (serveryje turėtų būti Person Vote System (pravotinęs Person gauna pvz x10 votų i inventorių) ir Mass Vote Reward System, example: kas 5 votus, po 5 vote stone, gauna tik prisijungę žaidėjai per 1IP.

2. Hero kas 3 dienas, oly laiką taip pat galima būtų padidint t.y, kad olympiada veiktų daugiau, nei 6 valandos. Hero tapęs, gauni 100k Gate Pass'ų.

3. Safe +3, Max +12, Simple 75%, Blessed 100% Crystal +13 (Crystal from RB's/Vote's, chance 30%)

4. Oly staffus, Bogus, Neph Shield, Zomb Shield, Accesories, HIGH-LS (8%) padaryt tik už Event Medalius (įgautų TVT prasmę t.y oly atvėju (OLY staff's, etc..) TVT reg 1char per IP.

5. Oly Enchant Limit +6. Bei, kad po kovos skills/oly ranks atsinaujintų.

6. LS, aš asmeniškai prieš, bet norint palaikyt, bei turėt pastovų žaidėju skaičių serveryje, kad topose užsikelt, reiktų, kad būtų TOP-LS tik už votus, tada žaidėjai votintų dėl tikslo uždėt augumentą. example: LS top chance 20%

7. Castle Siege kiekvieną savaitę, tarkim main town'o.

8. Pats farmas, galėtų characteris startuot pradžioj su 500kk, s grade viskas už adenas,example: Blessed Scrools už Farm Coins (Blessedai 100%). Gerai būtų, kad L2Toweris ir kiti botai neveiktų, nes nuo jų būna pilna Safe Zone.

9. Augumentai nukerių t.y x110 power su didesniu/dideliu re-use (palaikant didesnį oly balansą). Galima naudoti tik vieną augumentą (Active or Passive).

10. Tūrėtų veikti setų macro, iššimtas observe OLYMPIADAI (daugumai serverių buginasi, kai įkelia i areną iš spectator pusės del šios priežasties ir pralaimima PTS.)

11. Nobless'as turėtų kainuot, example: 10 Vote Stone (vos biški, kad nekurinėtų charų ant feed'o. Kad keltų nuo 5 (Random, o ne kas 2) nebūtų BASSED class.

12. Tattoo pridėtų 5% CP/HP/MP. Ją būtų galima nusipirkti už Vote Stones, example: 50 Vote Stones.

13. Turėt žaidėjų serveryje, reiktu daugiau reklamos rinkos į užsienio pusę (užsieniečiam patinka tokio stiliaus serveriai). O kaip žinome, lietuviai palošia vieną kitą dieną ir išleavina apsiverkę, kad kažkas jiem neįtiko.

14. Serveris turi turėt forumą, forume 1 savaite prieš startą padarytų Clan eventą, example: Clano name, kiek claniškių ateina į servą. Kiekvienam clanui reward 6 clan lvl+ 6clan lvl full skills.

15. Kas liečia RB ir jų respawnus, tai turėtų manau bųti 3h+- (Galimas +1h random respawnas), rb išviso 7 t.y visi epicai ir Crystal Boss.


16. Kas liečia Donate, tai neprisigalvojam kosmosų.. Example: Tattoo, RB jewell, Crystals, Oly staffs, Acessories, Vote Stones, Farm Coins, Clan lvl 8+cl skills. Del augumentų Donate, jei jau taip, tai tik vieną ant ginklo, o ne taip, kad į passivus ir pats žaidėjas dar gali užsidėt vieną aktivą (nelygybė kitų žaidėjų atvėju.)

17. Į serverį nekišti jokių Hero Coins, jokių Donate Hero. Vien tik iš oly HEROJAI.

18. Olympiadoje nebūtų anti-HEAVY, example: tankas negali užsidėti dc robe. Geriausias variantas, olympiada retail like, visos klases viską gali užsidėt/naudot << Manau šis variantas geriausias priimt geresnį balansą tarp klasių olympiadoje.

19. Debuff's/Stun's/Root's chance's retail like, erase 37%.


20. Liečiant buff'us, manau geriausia 32+4 būtų, per akis. Bufferis Visi buffai tik w/o ressists (ressists only self) Cat/Horse in buffer. Time 3hours all buffs.

21. Jei jau serveryje yra Anti-Buff skillas, tai jau kažką daryt, kad olyje neveiktų, nes kitų klasių atžvilgiu - nelygybė.

22. Kas liečia zonas ir visą kitą ekonomiką, būtų gerai forume įdėt balsavimą, kokios Farm Zonos (jų turėtų būti nedaug, miestų max 3 (in GK) (Galimos ir 3 max castle sieges)

P.S Donate reiktų įjungt tik serveriui įsivažiavus, o ne 1h po starto ar per startą. (dmg like)

Šiam kartui tiek, pasakiau savo atžvilgiu, kaip mano akimis atrodytų šių dienų normalus PVP serveris.

Kokių jūs patys turit įdėjų, sutinkat su kuriuo nors punktu iš mano išvardintų? Ir ar patys žaistumėt tokiam serveryje?

Laukiu jūsų nuomonių, galbūt taip pat įdėjų komentaruose.
plius1
Paskutinį kartą redagavo nomad1337 Vasaris 6th, 2014, 4:26 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
aš esu aš, o tu pisk iš akių.
Vartotojo avataras
nomad1337
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Vasaris 6th, 2014, 1:13 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: [PASIŪLYMAS] Serveriams

Standartinė Pasitaskom » Vasaris 6th, 2014, 2:57 pm

Matai, losiau PVP servuose už EE , laisvai galima su tokiu LS rate pasidaryt minimum 2 augus ir jeigu greit atsikraus tai kitu zaideju atzvilgiu nesamone bus ir daug kas leavins.. Pats losiau tokiuose servuose ir viena klase dominavo olyje tai EE su PRP, visos kitos bevertes...
Pasitaskom
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: Rugpjūtis 28th, 2013, 8:37 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: [PASIŪLYMAS] Serveriams

Standartinė nomad1337 » Vasaris 6th, 2014, 4:25 pm

Taip, dėl to ir pabrėžiau dėl re-use (atkreipk demėsį į 9 punktą), kad nebūtų taip, jog vieni EE ar aplamai supportai su nukerių attakom.
aš esu aš, o tu pisk iš akių.
Vartotojo avataras
nomad1337
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Vasaris 6th, 2014, 1:13 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: [PASIŪLYMAS] Serveriams

Standartinė dingulis » Vasaris 6th, 2014, 5:31 pm

Tikrai labai šaunus pasiulymai :)
dingulis
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Gruodis 14th, 2013, 12:01 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: [PASIŪLYMAS] Serveriams

Standartinė Ega » Vasaris 7th, 2014, 1:27 am

Yra idomiu pasiulymu. Na bet atsizvelkim, kad lietuvei kaip ir tu sakai 1-2 dienos ir leave pasitaiko neretai, jog prisijunges 5 min ir shukaut pradeda kad nepatenkintas del to ir ano. Na vienu ar kitu atveju kuriant serva reiktu nesireklamuot kad esat lietuviskos tautybes bei paskelbt nemenka reklama uzsienio top.
Vartotojo avataras
Ega
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: Sausis 17th, 2012, 11:28 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: [PASIŪLYMAS] Serveriams

Standartinė nomad1337 » Vasaris 7th, 2014, 1:52 am

Tas jau jo, žinome jau visgi kaip užseniečiai atsiliepia apie lietuvius, lietuvių serverius.. :)
aš esu aš, o tu pisk iš akių.
Vartotojo avataras
nomad1337
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Vasaris 6th, 2014, 1:13 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Ieškau serverio/aptariam kitus serverius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias