Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




L2 WebSite

skelbiami pardavimai serverių failai, gidai, servai ir t.t....

L2 WebSite

Standartinė ETEEW# » Kovas 31st, 2010, 12:58 pm

Taip, galbūt šį šabloną jau matėt, tačiau aš jį šiek tiek pakeičiau. Pačią šią temą su internetinės svetainės pagalba (naudojamu varikliuku), galite laisvai redaguoti (keisti paveikslėlius, užrašus). Aš jos neparduodu, tiesiog keičiu į ką nors naudingo man. :D Siūlykite įvairius variantus. Aišku atsiradus rimtam pirkėjui - ši prekė bus parduota už 19.99Lt. ;)

http://img694.imageshack.us/img694/6784/l2website.gif

Beje, geriausia būtų, kad rašytumėt man asmeninę žinutę, nes galiu nepastebėti jūsų atsakymo šioje temoje ir šiaip aš čia naujokas esu, aktyvumu nepasižymiu. :roll:
Vartotojo avataras
ETEEW#
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Kovas 31st, 2010, 12:38 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2 WebSite

Standartinė Bosiux » Balandis 1st, 2010, 12:51 pm

ETEEW# rašė:Taip, galbūt šį šabloną jau matėt, tačiau aš jį šiek tiek pakeičiau. Pačią šią temą su internetinės svetainės pagalba (naudojamu varikliuku), galite laisvai redaguoti (keisti paveikslėlius, užrašus). Aš jos neparduodu, tiesiog keičiu į ką nors naudingo man. :D Siūlykite įvairius variantus. Aišku atsiradus rimtam pirkėjui - ši prekė bus parduota už 19.99Lt. ;)

http://img694.imageshack.us/img694/6784/l2website.gif

Beje, geriausia būtų, kad rašytumėt man asmeninę žinutę, nes galiu nepastebėti jūsų atsakymo šioje temoje ir šiaip aš čia naujokas esu, aktyvumu nepasižymiu. :roll:

Nelabai manau,kad kas pirks.
Geriau susarink ir padek linka visiems :)
Vartotojo avataras
Bosiux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 369
Užsiregistravo: Kovas 3rd, 2010, 10:25 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Standartinė ETEEW# » Balandis 3rd, 2010, 2:27 pm

Aš juk minėjau, kad pirkti ir nebūtina. Galima į kažką keisti. ;) Na viešai tikrai netalpinsiu, daug darbo įdėjau - už nieką atiduoti nesinori, juolab čia nieko nepažįstu ir tuo labiau, kad niekas nėra man padėjęs, pagelbėjęs. :)
Vartotojo avataras
ETEEW#
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Kovas 31st, 2010, 12:38 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re:

Standartinė Bosiux » Balandis 4th, 2010, 8:51 pm

ETEEW# rašė:Aš juk minėjau, kad pirkti ir nebūtina. Galima į kažką keisti. ;) Na viešai tikrai netalpinsiu, daug darbo įdėjau - už nieką atiduoti nesinori, juolab čia nieko nepažįstu ir tuo labiau, kad niekas nėra man padėjęs, pagelbėjęs. :)

Manau,kad kai reiks pagalbos tikrai kaikas pades :)
Vartotojo avataras
Bosiux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 369
Užsiregistravo: Kovas 3rd, 2010, 10:25 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Parduodu

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių