Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Linux problema

Jeigu iškilo bėda kuriant L2j serverį rašykite ją čia.

Linux problema

Standartinė ang3L » Lapkritis 9th, 2010, 7:07 pm

Sveikučiai. Galbūt yra žmonių turinčiu ant savo kompiuterio Linux sistemą o ne ant serverinės? Arba mokančių padėti?
Tad būkite malonūs ir padėkite man mieli žmogeliai :)

Vienų žodžių man nepasileidžia serveris. Nors atnaujinau javą viska. Chmodinau startgameserver ir startloginserver. Bet nepasileidžia gaunamas štai toks erro'ras kurio niekaip nesuPrantų:

benas@benas-desktop:~$ '/home/benas/Atsiuntimai/server/startLoginServer.sh'
bash: /home/benas/Atsiuntimai/server/startLoginServer.sh: /bin/bash^M: blogas interpretatorius: No such file or directory


Jei bus žmonių kurie padės , būsiu tikrai labai dėkingas , ir gal būt atsilyginsiu. Ačiū. :)
ang3L
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Lapkritis 9th, 2010, 7:02 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Linux problema

Standartinė Spartakus » Lapkritis 10th, 2010, 6:35 am

pabandyk
Kodas: Pasirinkti visus
cd  ~/Atsisiuntimai/server
./startLoginServer.sh


Be to rekomenduoju serverio failus laikyti ne "Atsisiuntimai/server" o sukurti atskira direktorija
Kodas: Pasirinkti visus
mkdir server
cp ~/Atsisiuntimai/server/ ~/server/


arba pats geriausias variantas pasirasyti skripta kad paleidineti gameserveri/loginserver kaip servisa. Daugiau info ieskok http://www.l2jserver.com/wiki/index.php/L2DC_Linux_Server_Guide
Spartakus
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Lapkritis 10th, 2010, 6:22 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Linux problema

Standartinė ReaLm » Lapkritis 10th, 2010, 11:20 am

Gal ir įžeisiu linuxistus tačiau kas man tuose linuxuose nepatinka tai direktorijų tvarka, pagal kurią ir susipainioja visi darbai. Viskas būtų ok jeigu diskai būtų savo vietoje. Galėtų sukurti ką nors į VHD panašaus.. Bandžiau kurti ant ubuntu išmetė kažkokį nesuderinamumą su java ir viskas tuo baigėsi.
ReaLm
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Spalis 24th, 2010, 10:53 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Linux problema

Standartinė Spartakus » Lapkritis 10th, 2010, 7:27 pm

Gal ir įžeisiu linuxistus tačiau kas man tuose linuxuose nepatinka tai direktorijų tvarka, pagal kurią ir susipainioja visi darbai. Viskas būtų ok jeigu diskai būtų savo vietoje. Galėtų sukurti ką nors į VHD panašaus.. Bandžiau kurti ant ubuntu išmetė kažkokį nesuderinamumą su java ir viskas tuo baigėsi.

Jei nuleidi rankas susidures su pirmu nesuderinamumu tai linux tikrai ne tau. Pas mane jau 3 metai namuose stovi 2 pc, darbinis (Ubuntu) ir Web server/test server ir tikrai nei už ka gyvenime negrysciau prie Windows, bet tai amzina diskusija ir joje nėra teisiu ar neteisiu, viskas priklauso nuo kiekvieno zmogaus ziniu ir noro tobuleti (ka linux tipo OS ir suteikia, galimybe tobuleti)
Spartakus
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Lapkritis 10th, 2010, 6:22 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Linux problema

Standartinė ReaLm » Lapkritis 10th, 2010, 8:28 pm

Spartakus rašė:
Gal ir įžeisiu linuxistus tačiau kas man tuose linuxuose nepatinka tai direktorijų tvarka, pagal kurią ir susipainioja visi darbai. Viskas būtų ok jeigu diskai būtų savo vietoje. Galėtų sukurti ką nors į VHD panašaus.. Bandžiau kurti ant ubuntu išmetė kažkokį nesuderinamumą su java ir viskas tuo baigėsi.

Jei nuleidi rankas susidures su pirmu nesuderinamumu tai linux tikrai ne tau. Pas mane jau 3 metai namuose stovi 2 pc, darbinis (Ubuntu) ir Web server/test server ir tikrai nei už ka gyvenime negrysciau prie Windows, bet tai amzina diskusija ir joje nėra teisiu ar neteisiu, viskas priklauso nuo kiekvieno zmogaus ziniu ir noro tobuleti (ka linux tipo OS ir suteikia, galimybe tobuleti)

Tai aš tikiu kad Linuxas yra gera OS, tačiau jai reikia daug daugiau skirti nei ant Windows, viskas pagrinde terminalu valdoma o visokios tam tikros komandos, ir jų atsiminimas tikrai ne man.. Šiaip aš pirmą linuxa gavau mandrake linux su kompiuterija žurnalu, seniai labai čia, tačiau įsirašiau be jokio vargo, bet buvo minusų daug. Su MS kodėl esu, nes esu labai gerai juos atkalęs, žinau kiekvieną jų spragąir man ko gero jokio skirtumo didelio kokia os naudoti, O win naudoju tik tam jog galėčiau ramiai be problemų pasileist programas kurių linuxas nepalaiko.
ReaLm
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Spalis 24th, 2010, 10:53 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Linux problema

Standartinė Spartakus » Lapkritis 11th, 2010, 5:19 am

Tiesa, atsakant i temos klausima prisiminiau dar viena dalyka kuris galetu padeti, kadangi linux tipo OS failai ir dirketorijos nurodant kelia yra "Case sensitive" (kitaip tarniant svarbu didziosios ir mazosos raides) kad nepadaryti klaidos rasant failo/kelio iki failo pavadinima yra tokia nedokumentuota gudrybe: pradedi rasyti pavadinima ir spaudi TAB klavisa ir sistema automatiskai uzbaigia failo/direktorijos pavadinima.
Spartakus
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Lapkritis 10th, 2010, 6:22 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į L2j serverio kūrimo klausimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias