Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Npc, padekit prasau

Jeigu iškilo bėda kuriant L2j serverį rašykite ją čia.

Npc, padekit prasau

Standartinė galdiatus » Rugpjūtis 20th, 2010, 3:13 pm

Parsisiunciu npc, viska sumetu, database surasau, spawninu atsiranda npc, bet kai paspaudziu tarkim buy ar buff neatidaro jokio lango, tik raso tipo kad neturi kuo padet. kodel neveikia??? As isextractinu, sql imetu i sql ir surasau MySQL 'npc' database, po to visus multishel, html sumetu, bet vistiek nk nesigauna. Kitas klausimas kaip padaryt no weight limit? ir paskutinis kaip pakeist npc drop? As zymiu pvz valaka , rasau //edit drop ar //edit //edit_drop bet nk nevyksta. Kazka netaip darau? ačiū is anksto visiems.
galdiatus
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Rugpjūtis 18th, 2010, 9:55 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Npc, padekit prasau

Standartinė Bosiux » Rugpjūtis 20th, 2010, 5:55 pm

galdiatus rašė:Parsisiunciu npc, viska sumetu, database surasau, spawninu atsiranda npc, bet kai paspaudziu tarkim buy ar buff neatidaro jokio lango, tik raso tipo kad neturi kuo padet. kodel neveikia??? As isextractinu, sql imetu i sql ir surasau MySQL 'npc' database, po to visus multishel, html sumetu, bet vistiek nk nesigauna. Kitas klausimas kaip padaryt no weight limit? ir paskutinis kaip pakeist npc drop? As zymiu pvz valaka , rasau //edit drop ar //edit //edit_drop bet nk nevyksta. Kazka netaip darau? ačiū is anksto visiems.

koks shopas?ar tai buferis ar dar kas? jai nevisi npc tinka ant kekvieno pach.
Vartotojo avataras
Bosiux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 369
Užsiregistravo: Kovas 3rd, 2010, 10:25 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Npc, padekit prasau

Standartinė galdiatus » Rugpjūtis 20th, 2010, 6:50 pm

Gm Shop By TheArchitect, NPCBuffer L2JServer CT1.5, mano pacio kurtas shopas, TvT_Buffer, mano kurtas fa traderis, Multi NPC, Absolute Buffer,GMshop_Oneo_Interlude ir t.t.
galdiatus
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Rugpjūtis 18th, 2010, 9:55 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Npc, padekit prasau

Standartinė Bosiux » Rugpjūtis 20th, 2010, 9:53 pm

galdiatus rašė:Gm Shop By TheArchitect, NPCBuffer L2JServer CT1.5, mano pacio kurtas shopas, TvT_Buffer, mano kurtas fa traderis, Multi NPC, Absolute Buffer,GMshop_Oneo_Interlude ir t.t.

Ai CT nemano sritis :)
Vartotojo avataras
Bosiux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 369
Užsiregistravo: Kovas 3rd, 2010, 10:25 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į L2j serverio kūrimo klausimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių