Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Maphr (lineage2classic) RU

Diskusijos apie oficialius Lineage2.com serverius.

Maphr (lineage2classic) RU

Standartinė mekutis » Lapkritis 25th, 2014, 10:52 am

Sveiki,
jau šiandien po maintance, o gal ryt, nepamenu tiksliai kada :D officialiai startuoja serveris. Na kas nespejo nusipirkti premium 1 week, tas nespejo, bet, startuoti niekada nevelu, tad jei nori siek tiek pasimusti, gerai pagrindinti ir nebijai issukiu - laukiames taves prisijungiant.

ieskome tikru kovotoju, ne liurbiu, kurie po savaites mestu zaidima ar panasiai. Butu malonu jei raystu zmones 20+

pm skype: mekutis4848

kokiu profesiju truksta? na siaip visokiu reikia, bet man asmeniskai truksta WC (uber char), ir poros sumoneriu. Norintys pm man :)

P.S. "durnas? ten gi rusu kalba, jobana kirilica" - nebeda, padesime persidaryti i EN :)
mekutis
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: Lapkritis 16th, 2011, 9:19 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Maphr (lineage2classic) RU

Standartinė wwqq » Lapkritis 25th, 2014, 10:58 am

mekutis rašė:Sveiki,
jau šiandien po maintance, o gal ryt, nepamenu tiksliai kada :D officialiai startuoja serveris. Na kas nespejo nusipirkti premium 1 week, tas nespejo, bet, startuoti niekada nevelu, tad jei nori siek tiek pasimusti, gerai pagrindinti ir nebijai issukiu - laukiames taves prisijungiant.

ieskome tikru kovotoju, ne liurbiu, kurie po savaites mestu zaidima ar panasiai. Butu malonu jei raystu zmones 20+

pm skype: mekutis4848

kokiu profesiju truksta? na siaip visokiu reikia, bet man asmeniskai truksta WC (uber char), ir poros sumoneriu. Norintys pm man :)

P.S. "durnas? ten gi rusu kalba, jobana kirilica" - nebeda, padesime persidaryti i EN :)

pasirink viena
Patikimi Adrenaline bot keys 14eu/men. (EN VERSION)
:skype: { Bylinski4skype }
Vartotojo avataras
wwqq
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 502
Užsiregistravo: Gegužė 2nd, 2014, 3:37 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Maphr (lineage2classic) RU

Standartinė Turkis » Lapkritis 25th, 2014, 12:55 pm

labai jau prastas online ten tikrai.. :/ telieka tiketis jog kada nors jus perkels i kita globala jei taip imanoma.. 500on vakare nu nzn ://
Turkis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 421
Užsiregistravo: Rugpjūtis 20th, 2011, 10:09 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Maphr (lineage2classic) RU

Standartinė mekutis » Lapkritis 25th, 2014, 1:08 pm

Turkis rašė:labai jau prastas online ten tikrai.. :/ telieka tiketis jog kada nors jus perkels i kita globala jei taip imanoma.. 500on vakare nu nzn ://


noriu priminti, kad skiriasi time line. Kad tai rusija. Vietose, prie sibiro, laikas skiria nuo lietuvos 12h+. Tad kaip pas mus diena, pas juos naktis...
mekutis
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: Lapkritis 16th, 2011, 9:19 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Lineage 2 global'as

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias