Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Prašau įdėti Lineage 2 Freya kategorija prie serverių

Pageidaujate visko ko tik norite, gidų, failų ir t.t

Prašau įdėti Lineage 2 Freya kategorija prie serverių

Standartinė Todis » Liepa 4th, 2010, 5:57 pm

Kuriu Lineage II Freya serverį, man rekia kategorijos, nes yra tik T2-E. T2-F jau uzimta tai hal parasytumete bent T2.5. Už poros savaičių, o gal ankščiau serveris jau turi buti ONLINE. Tikiuosi į mano prašymą bus atsižvelgta. [FakeFaktory Serverio adminas] ;) www.l2fakefactory.tk
Todis
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Liepa 4th, 2010, 5:40 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Prašau įdėti Lineage 2 Freya kategorija prie serverių

Standartinė Bosiux » Liepa 4th, 2010, 8:11 pm

Todis rašė:Kuriu Lineage II Freya serverį, man rekia kategorijos, nes yra tik T2-E. T2-F jau uzimta tai hal parasytumete bent T2.5. Už poros savaičių, o gal ankščiau serveris jau turi buti ONLINE. Tikiuosi į mano prašymą bus atsižvelgta. [FakeFaktory Serverio adminas] ;) http://www.l2fakefactory.tk

Sveikas,bus padaryta :)
Vartotojo avataras
Bosiux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 369
Užsiregistravo: Kovas 3rd, 2010, 10:25 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Prašau įdėti Lineage 2 Freya kategorija prie serverių

Standartinė Todis » Liepa 9th, 2010, 4:09 pm

Bosiux rašė:
Todis rašė:Kuriu Lineage II Freya serverį, man rekia kategorijos, nes yra tik T2-E. T2-F jau uzimta tai hal parasytumete bent T2.5. Už poros savaičių, o gal ankščiau serveris jau turi buti ONLINE. Tikiuosi į mano prašymą bus atsižvelgta. [FakeFaktory Serverio adminas] ;) http://www.l2fakefactory.tk

Sveikas,bus padaryta :)



Deq tau labai, negalvojau, kad jus ant tiek malonus, kiti apie jus kitaip snekejo, o kada jei butu galima suzinoti as galekciau tiketis Lineage2 Freya ketegorijos? :roll:
Todis
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Liepa 4th, 2010, 5:40 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Prašau įdėti Lineage 2 Freya kategorija prie serverių

Standartinė Bosiux » Liepa 9th, 2010, 8:00 pm

Todis rašė:
Bosiux rašė:
Todis rašė:Kuriu Lineage II Freya serverį, man rekia kategorijos, nes yra tik T2-E. T2-F jau uzimta tai hal parasytumete bent T2.5. Už poros savaičių, o gal ankščiau serveris jau turi buti ONLINE. Tikiuosi į mano prašymą bus atsižvelgta. [FakeFaktory Serverio adminas] ;) http://www.l2fakefactory.tk

Sveikas,bus padaryta :)



Deq tau labai, negalvojau, kad jus ant tiek malonus, kiti apie jus kitaip snekejo, o kada jei butu galima suzinoti as galekciau tiketis Lineage2 Freya ketegorijos? :roll:

Na matai,už topus aš neatsakingas,bet jiems pranešiau,kad išpildytų tavo norus. Pasake,kad pridės. Tik tiek.
Vartotojo avataras
Bosiux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 369
Užsiregistravo: Kovas 3rd, 2010, 10:25 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Prašymai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias