Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




PASAKYKYTE KA MANOTE?

Esi klano lyderis ir ieškai narių, arba žaidėjas ieškantis klano?

PASAKYKYTE KA MANOTE?

Standartinė ManDudeMan » Balandis 19th, 2014, 8:49 pm

Sveiki! Greičiausia esu visiem nežinomas, tačiau būtų džiugu jeigu susipažintumėm. Pradėjau daryti video klipus ganėtinai seniai. Labai norėčiau gauti palaikymo iš šio forumo. Man patinka skaityti teigiamus komentarus apie savo video klipus, mėgstu ir gerą kokybišką kritiką, taigi rašykit komentarus su klausimais, ar paskatinimais bei idėjom. Atsižvelgsiu į kiekvieno postą, bei pagalbos prašymą, ačiū dar kartą kad užtrukote čia.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rl1nbMueU74&list=TLrTrHujiY68PJ_FDLG5EPAq4HiWfFouUB[/youtube]
Random avatar
ManDudeMan
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Balandis 18th, 2014, 12:05 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: PASAKYKYTE KA MANOTE?

Standartinė seipsau123 » Balandis 19th, 2014, 10:21 pm

Pasiklausyk ka tu ten vapse kalbi mano nuomone tu esi vejas.. https://www.youtube.com/watch?v=p0F8KeQge_Q
seipsau123
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: Sausis 5th, 2014, 11:05 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: PASAKYKYTE KA MANOTE?

Standartinė ADYS » Balandis 19th, 2014, 10:31 pm

Nepyk, bet mano numone video visiskai neydomus. Atstumia ir tas, kad kalbi pievas, pasitaiko lago, kai zaidi. Stai tiek is mano puses. sekmes tobulejant:)
ADYS
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Balandis 19th, 2014, 3:18 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: PASAKYKYTE KA MANOTE?

Standartinė SaVag3 » Balandis 19th, 2014, 10:38 pm

Eik i vaiku forumus ir ten rodyk kaip zaidi visokius fuflo.
SaVag3
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: Vasaris 22nd, 2014, 11:57 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: PASAKYKYTE KA MANOTE?

Standartinė ignaxs » Balandis 19th, 2014, 10:43 pm

Haters gonna hate :) Jei tau patinka tu daryk tai ir kažkada vistiek pasieksi to ko sieki
ignaxs
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: Sausis 20th, 2013, 12:35 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: PASAKYKYTE KA MANOTE?

Standartinė Rimts » Balandis 19th, 2014, 10:51 pm

ManDudeMan rašė:Sveiki! Greičiausia esu visiem nežinomas, tačiau būtų džiugu jeigu susipažintumėm. Pradėjau daryti video klipus ganėtinai seniai. Labai norėčiau gauti palaikymo iš šio forumo. Man patinka skaityti teigiamus komentarus apie savo video klipus, mėgstu ir gerą kokybišką kritiką, taigi rašykit komentarus su klausimais, ar paskatinimais bei idėjom. Atsižvelgsiu į kiekvieno postą, bei pagalbos prašymą, ačiū dar kartą kad užtrukote čia.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rl1nbMueU74&list=TLrTrHujiY68PJ_FDLG5EPAq4HiWfFouUB[/youtube]

Atsimink čia l2jotas ir čia renkasi rimciausi.Jokiu vaiku ner čia taip kad nekisk savo sudklipiu rimciausi eldujoto kariai neziures taip kad pagryrimu negausi...PASOL WON IS čia

Rimts
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: Balandis 7th, 2014, 8:08 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: PASAKYKYTE KA MANOTE?

Standartinė gamer69 » Balandis 19th, 2014, 11:15 pm

Realiai tai ka per video giredau buvo ''ye biatch'', o seip mali kazka neina net suprast, gal pirma nosi issipusk nes nu man vapsie is balso kaip kazkoks invalidas atrodai, gatvej jeigu isgirsciau, kad kažkas tokiu balsu kalba tai n* pisciau i zubus, bl grynas pydaras. Jau supratau, kad anglu kalbos nemoki, tai n* keli tuos video, bet ikeliai viena lietuviu kalba, nu tai vapse zodziu truksta, tu lietuviskai vos islemeni sakini, graudu seni, isivaizduoji, kad moki angliskai ar lietuviskai sneket, nu bet ziauru, ar taip kas nors sneka, suprantu tu pagautas azarto tokius zaidimus zaidi, nu bet graudu ziuret, apie klausimasi isvis nekalbu (geriau garsa isjunkit, nebent norit su chebra pazvengt iki nualpimo).

As suprantu, galvojai tikram gyvenime visi tave 2china, bet internete irgi neprasimusi, betkas galetu daryt tokius video ir 100 kart gersnius, bet tau tikrai nelemta.


Sureportinkit ji n* youtubej, kad nebeleistu tam pydarui ten video kelt, gi vaikai ziuri, paskui prisiziureja ir tampa tokie kaip dabar yra, nuo 7 metu ruko, nuo 12 jau zmones pjauna.


Norejai komentaru, gavai, bet pagalvok apie vaikus, nes negaliu as lenkui (tau) siulyti mokintis lietuviu kalbos, nes jeigu ir ismoksi vistiek balsu traumuosi, nzn rukyt pradek, gal balsas pasidarys i vyro panasus, nes dabar grynas zydruolis.

GG
gamer69
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: Liepa 17th, 2012, 3:37 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: PASAKYKYTE KA MANOTE?

Standartinė gamer69 » Balandis 19th, 2014, 11:24 pm

Tiesiog issakiau savo kaip profisonalaus zaidejo dirbancio ir atstovaujancio ''solomid'' gaming organijzacijai nuomone. Ne visiems tai lemta, bent ismok gerai zaist, gal kokia komanda ir remeju susirasi kaip as, bet realiai, net nematau ptencialo.

Jei tikies is situ video duona valgyt tai nesitikek.
gamer69
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: Liepa 17th, 2012, 3:37 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Ieškau klano/klano narių

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias