Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Ieškau darba :D

skelbiami pardavimai serverių failai, gidai, servai ir t.t....

Ieškau darba :D

Standartinė memo » Rugsėjis 21st, 2011, 2:26 pm

As jau dirbu su l2 serveriais ilgai, ir kadangi dabar ieškau darba, tai nusprendziau pasiulyti savo paslaugos l2j forume:

VPS / VDS, linux OS:
- Apsauga nuo DOS / DDOS / Spam ir panasiu ataku. Nepamirskim kad nėra 100% apsaugos. Bet ta apsauga kuri siulau, man padejo ne viena karta.
- Linux configuravimas (Pvz IPv6 arba SSH apsauga).
- MySQL, Apache, PHP5, PMA configuravimas ir apsauga.
- Serverio paleidimas.

Tinklapis:
- Tinklapio sukurimas HTML, CSS, PHP5
- Dizajno sukurimas (yra galimybe unikalo dizajno kurymas)
- Sciptu programavimas (Pvz SMS Donate sistema, statistikos ir pns)
- TVS diegimas ir konfiguravimas (pvz PHP Fusion)

L2 Serveris:
Datapack:
- Quest (scriptu) programavimas. Python arba Java programavimo kalba.
- MySQL pagalba (Pvz jeigu tu pridirbai nesamoniu ir manai kad rejkia daryti wipe)
- Na ir visokios smulkmenos, pvz kaip NPC sukurymas.
Core:
- Scriptu sukurimas / diegimas (pvz eventai, VIP sistemos ir pns)


Mano skype: Memodorial
Paskutinį kartą redagavo memo Rugsėjis 21st, 2011, 4:26 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
memo
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: Vasaris 21st, 2011, 5:38 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: ieškau darba :D

Standartinė BrO » Rugsėjis 21st, 2011, 3:02 pm

Neisizeisk bet atrodai labai nerimtai, arba esi vaikas arba rasei su telefonu, kito paaiskinimo del tavo rasymo nerandu. Netikiu kad zmogus nores bendrauti su zmogumi kuris nemoka rasyti lietuviskai nebent esi ne lietuvis, tada pateisinama
Random avatar
BrO
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Gruodis 8th, 2010, 5:29 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau darba :D

Standartinė memo » Rugsėjis 21st, 2011, 4:02 pm

BrO, as ne lietuvis.
Jeigu tau Lietuviu kalba yra zjbs, tai bliad galiu tau pasakyti kad gyvenime daug nepasieksi... Kur tu ikisi savo Lietuviu kalba ne lietuvoje? Atsakymas: niekur.
Ir isviso n* pats nerasai Lietuviskai? :DDDDD
Paskutinį kartą redagavo memo Rugsėjis 21st, 2011, 4:26 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
memo
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: Vasaris 21st, 2011, 5:38 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: ieškau darba :D

Standartinė abc » Rugsėjis 21st, 2011, 4:24 pm

Pamačius temos pavadinimą galima suprasti, kad rašo beraštis, lietuviškom raidėm vistiek niekas nerašo, bet nemokėti parašyti ieškau yra tikrai žemas lygis...
Random avatar
abc
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: Gegužė 1st, 2011, 5:39 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau darba :D

Standartinė memo » Rugsėjis 21st, 2011, 4:29 pm

as ir nesiuliau Lietuviu Kalbos pamokos :D
memo
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: Vasaris 21st, 2011, 5:38 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau darba :D

Standartinė Edgaz » Rugsėjis 21st, 2011, 7:14 pm

Man tai visiskai netrugdo jo rasyba ar kažkas. Svarbu kad darba kokybiskai atliktu o ne kazkokia rasyba. Na butum pasirodes prieš 4 menesius tikrai buciau ne viena paslaugele pasinaudojas dabar nustojau kurt Lineage2 serverius gal nenustojau bet pristabdziau :D Siaip gal pasinaudosiu tavo paslaugom del svetaines tik idomu kokios jau kainos butu pas tave. Man pavazdziui yra noras sukurti kazkoki savo klano tinklapi ir paty klana plest visame lietuvoje čia dar tik tokios idejos bet kiek kainuotu sukurti unikalu tinklapio dizaina? Reiktu HTML foruma pats susikursiu :)
Edgaz
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: Gegužė 23rd, 2011, 3:08 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau darba :D

Standartinė memo » Rugsėjis 22nd, 2011, 2:13 pm

Edgaz rašė:Man tai visiskai netrugdo jo rasyba ar kažkas. Svarbu kad darba kokybiskai atliktu o ne kazkokia rasyba. Na butum pasirodes prieš 4 menesius tikrai buciau ne viena paslaugele pasinaudojas dabar nustojau kurt Lineage2 serverius gal nenustojau bet pristabdziau :D Siaip gal pasinaudosiu tavo paslaugom del svetaines tik idomu kokios jau kainos butu pas tave. Man pavazdziui yra noras sukurti kazkoki savo klano tinklapi ir paty klana plest visame lietuvoje čia dar tik tokios idejos bet kiek kainuotu sukurti unikalu tinklapio dizaina? Reiktu HTML foruma pats susikursiu :)


Del unikalo dizajno, as nesu photoshop profesionalas. Bet mano kursiokas ismano gali papiesti labai gera tinklapi. Del to čia ir su jo rejketu susitarti.
Del programavimo HTML kalba, nemanau kad tai daug kainuotu, kadangi yra galimybe patobulinti tinklapi su CSS / PHP5.
O seip bendrai del kainos, ko daugiau darbo to daugiau tai kainuotu. Parasyk man i skype, parodysi ka nori tinksliau, ir galeciau pasakyti tiksliau tada jau.
memo
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: Vasaris 21st, 2011, 5:38 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Parduodu

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių