Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




MD KLANAS IEŠKO NARIŲ ARTĖJANTIEMS PROJEKTAMS

Esi klano lyderis ir ieškai narių, arba žaidėjas ieškantis klano?

MD KLANAS IEŠKO NARIŲ ARTĖJANTIEMS PROJEKTAMS

Standartinė Hemp » Sausis 26th, 2014, 10:31 am

Sveiki,



Per nuobodžias GOD grindinimo valandas nusprendžiau, kad reikia veiksmo, linksmybių ir mažiau įtempto laiko prie lineage 2. Visgi tai žaidimas, kuris turėtų teikti ir kitokią prasmę, visa tai priklauso, nuo tavo paties pasirinkimo. Pasirinkau. Mano pasirinkimas MID rates žaidimas. Bent kuriam laikui.



Mūsų projektas "MasterDawn" gyvavo nuo 2009 iki 2011 metų. 2011 metų kovo mėnesį išsiskyrėme galutinai. Dauguma mūsų metė šią ligą ir pasinėrė į mokslus (dauguma mūsų tuomet buvo abituriantai ar pirmojo kurso studentai), tarp jų buvau ir aš. 2013 metų viduryje grįžau prie šios ligos, saikingam svaiginimuisi. Bandžiau GOD ir vienintelė vieta, kur gali išbandyti visas naujo update galimybes yra globalas. Smagu, iš ties smagu, tačiau tai reikalauja ilgo ir nuobodaus žaidimo. Senųjų "MasterDawn" suburti jau nebeįmanoma, dauguma mūsų turi šeimas ir įtemptus gyvenimus. Viliuos, kad bent keletas žadėjų prisijungs po šitiek metų pertraukos...



Taigi, jeigu nori sukurti naują istoriją, smagaus bei ne nuobodaus (low rates) žaidimo, geros kompanijos bėk čia ---> www.masterdawn.sforum.biz . Klano forume rasi visą reikalingą informaciją, taisykles, hierarchiją bei valdymo sistemas ir t.t. Tikiuosi, kad iki artimiausio priimtino projekto mūsų susirinks tiek, kad vėliau turėtume gerą laiką. Turi draugą, čiupk ir jį.




Pagarbiai, MasterDawn klano leaderis Hemp.
Hemp
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Sausis 26th, 2014, 10:29 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Grįžti į Ieškau klano/klano narių

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias