Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Investuoju į l2 serverius iki 30 000lt, renku jūsų įplaukas

Tema skirta žmonėms kurie ieško arba nori būti administratoriumi serveriuose ir pn.

Investuoju į l2 serverius iki 30 000lt, renku jūsų įplaukas

Standartinė rolandb » Spalis 22nd, 2013, 3:45 pm

Sveiki, taigi iškarto prie reikalo. Kaip matau čia labai daug aktyvių žmonių lankosi kurie yra susiję su lineage 2. Taigi, noriu bendradarbiauti su žmogumi, kuris turi arba planuoja leisti lineage 2 serverį. Parūpinčiau serveriais, žmonėmis, reklama, priklausomai nuo projekto , jo vertes IR JŪSŲ. Ta prasme, jūsų patirtis kuriant ir administruojant l2 serverius butu esminis dalykas. O jei turite šio metu savo l2 serverį, tai būtu pats idealiausias variantas ; parašykite - galėčiau investuoti ir į jau veikianti projektą (jums iškarto pinigus grynais).
Domintu bet kokios jūsų kronikos, svarbu kad neštu pelną ir jus BŪTINAI rimtai žiurėtume į darbą. Tad, jei trumpai ir preliminariai: galiu investuoti į jūsų serverį, ir į jūs kaip į partnerį, į jūsų darbo vietą.
Galima per pm, bet geriau iškarto per skype: roland-butkevic
Aktyviai šitame forume nesedžiu, tačiau turiu uždarbio acc,
ten mano nickas:

http://uzdarbis.lt/n10433/rolandb/

Galite ten pažiureti kokią reputacija turiu. O visa info apie mano investavimą:

http://uzdarbis.lt/t284435/garantuotai-prapleeiu-jusoe-projekta-padidinu-pelna-x2-x5-kartus/

Tai va, lauksiu žinutės - iškarto pasakau, kad tai apie ka mes šnekame išlieka 100% konfidencialu, bent jau iš mano pusės. Nebijokite pakalbėti, viskas išliks tik pas jūs ir pas mane skype:)


Pastoviai investuoju iki 30 000 LTL į vieną pavienį projektą ; priklausomai nuo projekto ir kas svarbiausia - NUO JŪSŲ kaip žmogaus = plėtra + palaikymas + tolimesnis vystymas + prežiura + administravimas + procesų automatizavimas ir optimizavimas.
TIK ILGALAIKĖ PARTNERYSTĖ ir kas būtina - ITIN RIMTAS ŽMOGUS.
P.S. Ten, kur man neapsimoka investuoti ir kur aš prarasiu pinigus, aš neinvestuoju. Turiu 7m patirtį e-investavime, žinau kaip atrinkti perspektyvius projektus ir t.t. tad, pagalvokite, jei siūlysite investuoti ten, kur man neaspimoka investuoti - geriau išvis nerašykite:)

P.P.S Taipogi galiu rinkti jūsų l2 projekto įplaukas - dirbu su daugybę žmonių iš l2 sferos, esu patikimas, turiu rekomendacijas. Dėl šito dėtaliau irgi skype; galiu pasiūlyt jums visa 100% apsauga, jūs ne už nieką neatsakysite; viskuom pasirūpinu aš. Ypač naudinga schema.

ačiū už dėmėsį :)

Pagarbiai,
Roland
Paskutinį kartą redagavo rolandb Lapkritis 15th, 2013, 1:59 pm. Iš viso redaguota 7 kartus.
rolandb
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Spalis 22nd, 2013, 3:35 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Siūlau investicija į H5 Low

Standartinė iTest » Spalis 22nd, 2013, 3:55 pm

Tik to dar betruko kad visazinis rolandelis kuris suka daugybe bizniuku kurie vos juda ypac tas mentoriau kur nori 5k/val gaut pradetu l2 remti.

Mesk is galvos ir gryzk atgal i uzdarbi kurt savo mikro projektus.
Random avatar
iTest
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Rugsėjis 24th, 2013, 4:57 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Siūlau investicija į H5 Low arba mid

Standartinė rolandb » Spalis 26th, 2013, 1:40 pm

Realiai galiu parūpinti viskuom a-z investuoti pinigus, sukurti darbo vieta. Iš žmogaus reikėtu tik dirbti.. Vis laukiu pasiūlymų. Turiu failus, serverius, pinigus. Reikia tik partnerių.
rolandb
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Spalis 22nd, 2013, 3:35 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Ieškau žmogaus? Arba siūlausi.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių