Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Parduodu interlude servo Failus.

skelbiami pardavimai serverių failai, gidai, servai ir t.t....

Parduodu interlude servo Failus.

Standartinė justasL2maker » Balandis 14th, 2012, 9:27 am

Sveiki,

Po ilgo darbo nuatriau parduot 2 pack interlude
viena Mid (pheon +source)
kita PvP (scoria+source)
Trumpai apie mid:
Prie mido dirbom dviese ir prie jo praleidom daugiau nei metus tad galima sakyti kas iki galo ir viskas sutvarkyta, kadangi kaip paimiau šį pack jo rev buvo tik 3.
Quest all done (retail like.)
Olympiada truputi pakeista kaip buvo senajam (l2Live.lt)
Sutvarkyti visu classiu skill tad galesit megautis interlude žaidimu su puikei veikenciais retail skill.i
ir dar daug kitu fix kuriuos net pats neatsimenu nes kaip minejau dirbom 2se tai nelabai prisimenu ka mano kolega tvarke.

Mid pack price 250lt (galima deretis)
Mid Pack Source Price 300 (galima deretis)

Trumpai apie pvp servo failus.
PVP serveris jame idiekta nemeluosiu minimalios apsaugos sutvarkyta daug scoria budingu bug kaip geodatos neskaitymas ir pns, prie sio servo tai daugiause sedejom prie balanco tad tikrai puikia subalancavom tokioi info (prp buff, dance, song, cow magnus, S grade item (no custom) ilga laika sedejom prie to nelemta (Formulas) kol nepadarem musu manimu gero balanco.
oly taip pat modifikuota perdaryta L2live like.
Padaryta taip kad confige viska rastumet ko gali reikti pvp servo modifikacijai. zonas galesite kurti ne per init_.py o tam yra sukurtas atskiras PvPZone.xml.

PvP servo kaina (100lt)
Source (200lt)

Sorry už gramatines klaidas ir neriske kalba kadangi aš ne lietuvis tai kaikur biski padejo google transleitas.

Payment: Paypal, bank'u
Skype: justas_l2maker

Susidomejo rašot man tiesei i skype kadangi atsitiktinai radau ši foruma ir prie jo negrišiu atgal.
justasL2maker
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Balandis 14th, 2012, 9:01 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Grįžti į Parduodu

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias