Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Mini apklausa

Liepsnojančios diskusijos, stūmimai, teisybės ieškojimai, kovojimas prieš vėjo malūnus, viskas čia (sveiko proto ribose).

Mini apklausa

Standartinė Eduardas » Spalis 27th, 2010, 10:49 am

Sveiki, siandiena man kilo mintis parasyti nauja L2Donate sistema, tai butu kažkas naujo, remtusi ne donate puslapiu serveryje, gal donate sistema zaidimo viduje?
Pavyzdziui: vartotojas paraso komanda //donation_shop chate, jam issoka langas su donation shopu ( kažkas panasau i gmshopa ) is kur jis gali pasiimti norimus daiktus už kokia nors 'auku sistemos' valiuta.
Taigi, is čia kyla klausimas, ar tai reikalinga paslauga (Atsizvelgiant i tai kad programos kodas butu ne nemokamas, preliminari licenzijos kaina vienam serveriui ~40-50 litu.) ?

Laukiu jusu nuomoniu.
Vartotojo avataras
Eduardas
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Spalis 27th, 2010, 10:37 am
Miestas: Vilnius
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Mini apklausa

Standartinė BooM » Spalis 27th, 2010, 11:50 am

Pradzia gal ir nieko.. :D Anegdotas gale.. :D:D

O tu turi NCSOFT LICENZIJA kad gali redaguot ju paciu koda?

Biski mastyk ka rasai,, *****

Apie kokia tu čia dar bl licenzija gali sneket.. NUsispjaut visiems i sita. Kai busi ncsoft komandoje tada galesi kazka burt.. anegdotus skaldai..

tokia komanda čia vaiku darbas,, dvi eilutes ir baigta..

tiesiog parasei norima teksta ir islenda html, kuris randasi serveryje. wow.. Ir dar 40 lt nori :D pff :D:D:D o dar geriau licenzija kazkokia, eik tu sau :D bek is čia klaune :D
BooM
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Spalis 26th, 2010, 7:38 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Mini apklausa

Standartinė Eduardas » Spalis 27th, 2010, 12:02 pm

BooM rašė:Pradzia gal ir nieko.. :D Anegdotas gale.. :D:D

O tu turi NCSOFT LICENZIJA kad gali redaguot ju paciu koda?

Biski mastyk ka rasai,, *****

Apie kokia tu čia dar bl licenzija gali sneket.. NUsispjaut visiems i sita. Kai busi ncsoft komandoje tada galesi kazka burt.. anegdotus skaldai..

tokia komanda čia vaiku darbas,, dvi eilutes ir baigta..

tiesiog parasei norima teksta ir islenda html, kuris randasi serveryje. wow.. Ir dar 40 lt nori :D pff :D:D:D o dar geriau licenzija kazkokia, eik tu sau :D bek is čia klaune :D


Pirmiausiai, man butu labai idomu suzinoti, nuo kada java serveriu kodas yra NCSOFT nuosavybe? Kaip matau,tamsta, siuo klausimu jus ne velnio nesigaudote.
"Apie kokia tu čia dar bl licenzija gali sneket.." - apie tokia,su kuria bus isleistas skriptas. Velgi, pasireiskia jusu neisprusimas sioje srityje, NCSOFT negali (NETURI),jokiu teisiu uzdrausti man parasyti modifikacija serveriui kuris jiems nepriklauso, o licenzija yra mano reikalas, as galiu isleisti scripta uzdaros bibliotekos pavidalu arba padaryti ji prieinamu visiems - moralas, tai kodas kuri as parasiau pats, taigi ir visos teises i ji priklauso man,ka noriu ta darau su juo.
Kas liecia kaina,tai ji preliminari, gali bet kada kisti mano nuoziura, ir jau tikrai ne jum vertinti mano darbo ikainius, tai irodo - "tokia komanda čia vaiku darbas,, dvi eilutes ir baigta.. " . Butu idomu suzinoti gal pats esate parases bent viena, minimalu CommandHandleri paremta l2j-api ?

Literatura pasiskaitumui, kad turetume bent minimalu suvokima ir kita karta nerasytumete nesamoniu:
http://lt.wikipedia.org/wiki/GNU_GPL
http://en.wikipedia.org/wiki/License
Vartotojo avataras
Eduardas
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Spalis 27th, 2010, 10:37 am
Miestas: Vilnius
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Mini apklausa

Standartinė BooM » Spalis 27th, 2010, 1:03 pm

Tingiu as skaityt tavo pastalus.. :DD

Bet kazkokiam kodui kuri gali pasirasyt bent kazkiek mokantis java zmogus; tu nori licenzijas dalint. nebejuokink. :}

Kai uzpatentuosi L2J, tada galesi dalint licenzijas. :)
BooM
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Spalis 26th, 2010, 7:38 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Mini apklausa

Standartinė Eduardas » Spalis 27th, 2010, 1:11 pm

BooM rašė:Tingiu as skaityt tavo pastalus.. :DD

Bet kazkokiam kodui kuri gali pasirasyt bent kazkiek mokantis java zmogus; tu nori licenzijas dalint. nebejuokink. :}

Kai uzpatentuosi L2J, tada galesi dalint licenzijas. :)


Jusu didziausia problema yra tame,kad jus nesugebate paskaityt, ka as katik parasiau, jeigu butumet paskaites, suprastumet, kad jus, pabreziu, jau antra karta paistote didziausias nesamones. O jeigu rimtai,man neitin idomi vaiko(geriausiu atveju degeneravusio paauglio, kuris nesugeba isisavinti nauju ziniu) nuomone.
Vartotojo avataras
Eduardas
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Spalis 27th, 2010, 10:37 am
Miestas: Vilnius
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Flame

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių