Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Komandinis darbas

Vieta diskusijoms nesusijusioms su Lineage 2, kitaip sakant rašykit ką norit ir kiek norit

Komandinis darbas

Standartinė Goddess » Vasaris 21st, 2012, 7:18 pm

Sveiki,
tema jau atspindi apie ką aš norėčiau pakalbėti, taigi man reikalingas kaip ir 2 partneris kuris galėtu mane paremti ne tik pinigais, bet ir kaip mano padėjėjas jis turės pilnas teisės visur, mes galėsime bendrauti telefonu, el.paštu, skyp'e turiu ir mikrofoną, jau turbūt tiek paskaitė galvojate uždaryti šią tema, bet nesijaudinkite. Aš pasakysiu kodėl jūs turėtumėte pasirinkti mane, ne tempęs gumos papasakosiu.
-----------------------------------------------------------------------------------
1. Turiu paruošta visą serverį, bet liko menkos klaidelės ir reikalingas Test režimas. Serveryje išvysite tikrai labai daug dalykų, tarkim Counter Strike garsai darant PVP ir panašiai, čia tik menkniekis ką pasakiau.
2. Išmanau Javą pažiūrint į 1 punktą ne kiekvienas žmogus sugeba įsidėti tokius kodus, taip pat esu pasidaręs ir savo, ne tik viską pasisavinu iš interneto.
3. Turiu 2 unikalius puslapius kurie buvo pirkti iš Drąsiaus, šiek tiek jam reklamos...
4. Galėčiau gauti labai pigiai serverinė.
-----------------------------------------------------------------------------------
Norėčiau paminėti, kad žmogus turi turėti L2J top'ą arba bent pinigų jam išsinuomoti/įsigyti, taip pat kaip ir kitus dalykus t.y serverinė, hostingas, domenas ir t.t

* Daug nenoriu kalbėti tad visi kuriuos sudominau rašykite į Skype: L2Strobe

** Vagys ar dar kokios kitos šiukšlės, būkite geri nerašykite, jūs manęs nesudominsite bei aš jumis nepatikėsiu.

*** Bereikšmiai komentarai bus ignoruojami, normalus žmonės susivoks ir susisieks su manimi, taip jiems įrodysiu, kad nesu koks šmikis.

Čia yra labai menka dalis apie mano planus ateityje. Apie serverį ir apie remėją, viską aptarsime per skyp'e, jei neturite skyp'e rašykite man asmenine žinutė.
Vartotojo avataras
Goddess
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Sausis 3rd, 2011, 2:41 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Komandinis darbas

Standartinė Goddess » Vasaris 21st, 2012, 10:17 pm

UP
Vartotojo avataras
Goddess
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Sausis 3rd, 2011, 2:41 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Visa kita / Spamerių kampelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias