Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Ieškau rimto zmogaus 2-3k eur. projektui

Pirkite ką norite failus, servus, gidus, ir t.t....

Ieškau rimto zmogaus 2-3k eur. projektui

Standartinė Trmp » Balandis 15th, 2016, 12:08 am

Sveiki, galbut čia atsiras toks zmogus ar bent jau isgirsiu kazkieno tai logiskai pagrista nuomone.
Taigi, turiu tokia ideja sukurti l2serveri c6, panasaus tipo i l2gold, orientuotis noreciau placiai, kadangi, serverio kurimas man nėra kazkokia tai pramoga, o i visa tai ziuriu tik taip ir ne kitaip, kaip is to ispesti naudos.
Taigi noreciau orentuotis i uzsienio rinka, seniau esu susidures su l2, taip pat pats kurdavau serverius kol buvau jaunas, bet projekteliai budavo po ~100online tik, taip, kad megejiskai tik as.
Taigi Ieškau tokio zmogaus, kuris sugebetu viska atlikti is programines puses ir galetu visad administruoti serveri, turetu tam pakankamu ziniu ir igudziu, bei turetu organizaciniu sugebejimu, kad bendrauti su zmonemis kurie uzsiima tinkalpiu populiarinimu, administruoja juos ir pn.
Ar realu su 2-3k eu isukti stabilu projekta siekianti tarp 500-1000online? (Jei ne, tai kiek reiketu siai dienai)

Kreipkites tik rimti zmones, o ne vaikisciai, nes savaime suprantama, kad visas detales derinsime realiai, o ne virtualiai.
Trmp
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Balandis 14th, 2016, 11:58 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau rimto zmogaus 2-3k eur. projektui

Standartinė Tramplas » Balandis 23rd, 2016, 9:24 am

Rašykite pasiūlymus į šį nicką, ano pamiršau slaptažodį...
Tramplas
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Balandis 23rd, 2016, 9:18 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Perku

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių