Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Ieškau EVENT gm pareigų.

Tema skirta žmonėms kurie ieško arba nori būti administratoriumi serveriuose ir pn.

Ieškau EVENT gm pareigų.

Standartinė LanC3R » Gegužė 30th, 2011, 1:51 pm

Septyniolikmetis l2 žaidėjas ieško EVENT gm pareigų. Esu kantrus, išklausantis, bei kruopštus žmogus. Dėl ko norėčiau būti GM? Todėl nęs nemėgstu korupcijos ir kaip matau dauguma serverių neturi Event GM ar šeip prižiūrinčių serverį žmonių. Praeitį esu kūręs serverius, tad nelabai ką ir mokinti reiktų.. Taip pat žinau daug naujų eventų, esu su idėjomis ir tikrai žinau ko žaidėjai nori ;). Per dieną būnu nuo 2(minimum) iki 4h. Visi suprantam vasara atėjo ir vakarais namuose sėdėt, turbūt nei vienas nesėdit. Tad jei reikia sąžiningo žmogaus, kuris vertina tavo sukurtą serverį ir jo nesugadina pasikeitus nuotaikai (item dalinimas, baninimas , jailinimas, t.t.) Kreipkis į mane. SKYPE - robertasm21 . arba rašykite į el.paštą: [email protected] Ačiū už sugaištą laiką. Sėkmės kuriantiems serverius ir tik bekuriantiems kantrybės ir užsispyrimo. ;)
Paskutinį kartą redagavo LanC3R Gegužė 30th, 2011, 5:23 pm. Iš viso redaguota 2 kartus.
LanC3R
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Gegužė 30th, 2011, 1:32 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau gm pareigų.

Standartinė Bosiux » Gegužė 30th, 2011, 3:23 pm

LanC3R rašė:Septyniolikmetis l2 žaidėjas ieško gm pareigų. Esu kantrus, išklausantis, bei kruopštus žmogus. Dėl ko norėčiau būti GM? Todėl nęs nemėgstu korupcijos ir kaip matau dauguma serverių neturi Event GM ar šeip prižiūrinčių serverį žmonių. Praeitį esu kūręs serverius, tad nelabai ką ir mokinti reiktų.. Taip pat žinau daug naujų eventų, esu su idėjomis ir tikrai žinau ko žaidėjai nori ;). Per dieną būnu nuo 2(minimum) iki 4h. Visi suprantam vasara atėjo ir vakarais namuose sėdėt, turbūt nei vienas nesėdit. Tad jei reikia sąžiningo žmogaus, kuris vertina tavo sukurtą serverį ir jo nesugadina pasikeitus nuotaikai (item dalinimas, baninimas , jailinimas, t.t.) Kreipkis į mane. SKYPE - robertasm21 . arba rašykite į el.paštą: [email protected] Ačiū už sugaištą laiką. Sėkmės kuriantiems serverius ir tik bekuriantiems kantrybės ir užsispyrimo. ;)

Ir kaip tu jį prižiūrėsi ?
Vartotojo avataras
Bosiux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 369
Užsiregistravo: Kovas 3rd, 2010, 10:25 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau gm pareigų.

Standartinė LanC3R » Gegužė 30th, 2011, 3:27 pm

Įvairūs serverio pažeidėjai bus baninami, jailinami. arba patį admina informuosiu apie jo serveriui kenkiančius žmones. :) Kaip serverio kūrėjas pageidaus taip ir bus, apie serverio atnaujinimus, pakeitimus informuosiu serverį jei adminas bus užsiėmęs.
LanC3R
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Gegužė 30th, 2011, 1:32 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau gm pareigų.

Standartinė DoOz » Gegužė 30th, 2011, 3:57 pm

Idomiausiai nuskambejo ,tai " l2 žaidėjas ieško gm pareigų."
Vartotojo avataras
DoOz
Moderatorius
Moderatorius
 
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: Kovas 7th, 2011, 5:52 pm
Miestas: United Kingdom
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau gm pareigų.

Standartinė Bosiux » Gegužė 30th, 2011, 4:06 pm

LanC3R rašė:Įvairūs serverio pažeidėjai bus baninami, jailinami. arba patį admina informuosiu apie jo serveriui kenkiančius žmones. :) Kaip serverio kūrėjas pageidaus taip ir bus, apie serverio atnaujinimus, pakeitimus informuosiu serverį jei adminas bus užsiėmęs.

Jei tu nei failų nieko neturi,kokius tu atnaujinimus darysi? :D
Vartotojo avataras
Bosiux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 369
Užsiregistravo: Kovas 3rd, 2010, 10:25 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau gm pareigų.

Standartinė DoOz » Gegužė 30th, 2011, 4:07 pm

F5 spaudines :D
Vartotojo avataras
DoOz
Moderatorius
Moderatorius
 
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: Kovas 7th, 2011, 5:52 pm
Miestas: United Kingdom
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau gm pareigų.

Standartinė LanC3R » Gegužė 30th, 2011, 4:08 pm

Nu aš nesiskaitau ten kaip serverių kūrėjas, java programuotojas ar tinklapių kūrėjas. Esu l2 žaidėjas, žinau ko nori žaidėjai nęs patirties tikrai ne mažos turiu. Mėgstu kurti, improvizuoti EVENTUS serveryje. Kadangi nusibodo l2 žaisti nusprendžiau kamnors padėti serverį laikyti. ;)
LanC3R
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Gegužė 30th, 2011, 1:32 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau gm pareigų.

Standartinė DoOz » Gegužė 30th, 2011, 4:09 pm

Tokiu norinciu yra N :)
Vartotojo avataras
DoOz
Moderatorius
Moderatorius
 
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: Kovas 7th, 2011, 5:52 pm
Miestas: United Kingdom
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau gm pareigų.

Standartinė LanC3R » Gegužė 30th, 2011, 4:13 pm

Norinčių yra ir mažų vaikų kuriems nuotaikai pasikeitus serveris žlunga, užsiiminėja korupcija ir dalina itemus. Tad aš siūlau kokybišką serverio priežiūrą. :)
LanC3R
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Gegužė 30th, 2011, 1:32 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau gm pareigų.

Standartinė DoOz » Gegužė 30th, 2011, 4:14 pm

Jie irgi ta pati siulo,nesako iskart gi ,kad pridirbsiu serveryje kazka :) Kuom tavo zodziai isiskira is ju ir kodel butent tave turi pasirinkt? ;)
Vartotojo avataras
DoOz
Moderatorius
Moderatorius
 
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: Kovas 7th, 2011, 5:52 pm
Miestas: United Kingdom
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Kitas

Grįžti į Ieškau žmogaus? Arba siūlausi.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių