Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Ieškau CL i L2Neo

Esi klano lyderis ir ieškai narių, arba žaidėjas ieškantis klano?

Ieškau CL i L2Neo

Standartinė amfa1231 » Gruodis 24th, 2013, 12:53 am

Sveiki, Ieškau klano i L2Neo, kuris startuoja si penktadieni. Is klano tikiuosi daug pvp ir fight'u prie epic'u, o save galeciau apibudinti vienu zodziu - profesonalas. Visa detalesne info galit gaut skypej: xtomux_21.
ačiū už demesi !

p.s. Laukiu nesulaukiu intelektualu komentaru. ;*
amfa1231
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: Lapkritis 17th, 2013, 11:04 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau CL i L2Neo

Standartinė xAlive » Gruodis 24th, 2013, 4:18 pm

-
Paskutinį kartą redagavo xAlive Birželis 17th, 2014, 8:58 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
xAlive
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Gruodis 21st, 2013, 1:39 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau CL i L2Neo

Standartinė Wkns » Gruodis 24th, 2013, 6:49 pm

Tai kad tas neo yra korumpuotas burbulas, daugiau nieko nepasakysiu apie, ne mano reikalas žaiskit, jeigu norit. :)
Wkns
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: Kovas 13th, 2012, 10:22 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau CL i L2Neo

Standartinė Pasitaskom » Gruodis 24th, 2013, 6:56 pm

Wkns rašė:Tai kad tas neo yra korumpuotas burbulas, daugiau nieko nepasakysiu apie, ne mano reikalas žaiskit, jeigu norit. :)
Kuom pagrįsi?:D
Pasitaskom
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: Rugpjūtis 28th, 2013, 8:37 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau CL i L2Neo

Standartinė Wkns » Gruodis 24th, 2013, 7:30 pm

Pasitaskom rašė:
Wkns rašė:Tai kad tas neo yra korumpuotas burbulas, daugiau nieko nepasakysiu apie, ne mano reikalas žaiskit, jeigu norit. :)
Kuom pagrįsi?:D

Na pasakysiu trumpai, jeigu nesuprasi na ka jau padarysi. Ejom su chebra baiumo, ten stovejo 5 žmonės, musu buvo 2 pp, ir su tokiu dps mes ju nuimti negalejom , tai jau kvepia kaškuom ( Ir tik nereikia sakyti kad mes nevykeliai, su tokiu dps ten butu sukrites kiekvienas sažiningai žaides žaidejas). Mes kovojom gal valanda, baium respawn jau velavo, ir kai mus nužudė spėk kas nutiko? O gi baium atsirespawnino. Nejaugi toks sutapimas? Antras dalykas, musu narys atejo pažiureti baiumo hp , nežinau kaip 5 žmones per 2 min sugėbejo nupūsti 75% baiumo hp? Admin tuo metu taip pat buvo pasijūnges. Ajajai, kiek daug sutapimu ten atsitiko ane? Aš pagrisau savo nuomonę, jeigu kaškas nepatinka, argumentuok kodel aš klystu.
Wkns
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: Kovas 13th, 2012, 10:22 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau CL i L2Neo

Standartinė Yankee » Gruodis 24th, 2013, 8:36 pm

Wkns rašė:
Pasitaskom rašė:
Wkns rašė:Tai kad tas neo yra korumpuotas burbulas, daugiau nieko nepasakysiu apie, ne mano reikalas žaiskit, jeigu norit. :)
Kuom pagrįsi?:D

Na pasakysiu trumpai, jeigu nesuprasi na ka jau padarysi. Ejom su chebra baiumo, ten stovejo 5 žmonės, musu buvo 2 pp, ir su tokiu dps mes ju nuimti negalejom , tai jau kvepia kaškuom ( Ir tik nereikia sakyti kad mes nevykeliai, su tokiu dps ten butu sukrites kiekvienas sažiningai žaides žaidejas). Mes kovojom gal valanda, baium respawn jau velavo, ir kai mus nužudė spėk kas nutiko? O gi baium atsirespawnino. Nejaugi toks sutapimas? Antras dalykas, musu narys atejo pažiureti baiumo hp , nežinau kaip 5 žmones per 2 min sugėbejo nupūsti 75% baiumo hp? Admin tuo metu taip pat buvo pasijūnges. Ajajai, kiek daug sutapimu ten atsitiko ane? Aš pagrisau savo nuomonę, jeigu kaškas nepatinka, argumentuok kodel aš klystu.

Mes geriausi ir mes tikrai ne butthurtai, oi oi oi ajajajaj kiek sutapimų pasitaikė, kad mes, geriausi javainių kovotojai buvome nužudyti :/
Yankee
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: Rugpjūtis 3rd, 2013, 12:20 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau CL i L2Neo

Standartinė xAlive » Gruodis 24th, 2013, 8:55 pm

-
Paskutinį kartą redagavo xAlive Birželis 17th, 2014, 8:57 pm. Iš viso redaguota 2 kartus.
xAlive
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Gruodis 21st, 2013, 1:39 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau CL i L2Neo

Standartinė sunerimesvjxas » Gruodis 24th, 2013, 9:48 pm

amfa, čia taspats klano UlTrA lyderis kuris pagarsejes kaip vienas is geriausiu propetu ne tik lietuvoje bet ir uzsienio olimpijados kovose?
sunerimesvjxas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: Lapkritis 8th, 2013, 11:21 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau CL i L2Neo

Standartinė xAlive » Gruodis 24th, 2013, 11:37 pm

-
Paskutinį kartą redagavo xAlive Birželis 17th, 2014, 8:57 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
xAlive
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Gruodis 21st, 2013, 1:39 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau CL i L2Neo

Standartinė Noise » Gruodis 25th, 2013, 12:21 am

:x
Paskutinį kartą redagavo Noise Gruodis 27th, 2013, 2:05 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
Noise
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Gruodis 21st, 2013, 3:27 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Kitas

Grįžti į Ieškau klano/klano narių

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių