Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Įgivendink svajonę

Pirkite ką norite failus, servus, gidus, ir t.t....

Įgivendink svajonę

Standartinė juozasp » Sausis 4th, 2012, 5:17 pm

Sveiki, mano vardas Juozas ir aš turiu tokią problemėlę... Turiu pinigų, bet neturiu idėjų kur juos investuoti... Taigi siūlau jums galimybę, igyvendinti savo idėją, kuriai neturite lėšu. Aš siūlau nuo 1lt iki 50 000 lt paramą jūsų idėjai! Viskas ką jūs turite padaryti, tai atsiūsti trumpą verslo plano aprašymą man e-paštu [email protected] . Jei man jūsų mintis patiks, susisieksiu su jumis. Laukiu pasiūlymų nuo žemės ūkio iki IT. Papildomas salygas atsiūsiu FAV žmonėms. Tai tikrai nebus, kad pirma man pinigai ir tik tada jums. Didžioji dalis priklausys jums, o Aš tikiuosi tapti lygiu jūsų idėjos dalininku bei bendrasavininkiu. Mažomis dalimis atsiimama bus ir jokiu "kas jei nepavyks" nebus, nepavyks tai nepavyks, imsiuos kitos idejos įgivendinimo.

Pagarbiai, Juozas P.
www.mechanikas.lt viskas jusu auto!
juozasp
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Sausis 4th, 2012, 5:05 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Įgivendink svajonę

Standartinė Zygis844 » Sausis 4th, 2012, 6:31 pm

na, galetum padaryti perversma pramoneje. gamink tas sluotas su guminiais galais(kaip kinietiskas) tik patvaresnes kad laikytu ne menesi o puse metu ar net metus, gali gaminti kriaukles nes jas gamina tik Italai tai manau didele dalis rinkos pirktu is Taves , yra daug ideju tik as net neysivaizduoju kaip jas ygivendinti nors ir su 50 000 Lt :)
http://www.filmai.in/uzeik-311710.html
Nemokami filmai: transformeriai, savaite be zmonu, afigena mokytoja, jackass 3,5! IR DAR DAUGIAU NAUJAUSIU FILMU Lietuvių IR KITOMIS KALBOMIS!!!
Zygis844
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: Rugsėjis 23rd, 2011, 11:27 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Įgivendink svajonę

Standartinė juozasp » Sausis 4th, 2012, 7:15 pm

Zygis844 rašė:na, galetum padaryti perversma pramoneje. gamink tas sluotas su guminiais galais(kaip kinietiskas) tik patvaresnes kad laikytu ne menesi o puse metu ar net metus, gali gaminti kriaukles nes jas gamina tik Italai tai manau didele dalis rinkos pirktu is Taves , yra daug ideju tik as net neysivaizduoju kaip jas ygivendinti nors ir su 50 000 Lt :)

tokiom idejom 500 000lt neuztektu
www.mechanikas.lt viskas jusu auto!
juozasp
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Sausis 4th, 2012, 5:05 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Perku

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių