Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Dėl tvarkos

Vieta diskusijoms nesusijusioms su Lineage 2, kitaip sakant rašykit ką norit ir kiek norit

Dėl tvarkos

Standartinė Guide » Kovas 2nd, 2010, 12:00 am

Pastebėjau, ir turbūt ne vienas, jog forume yra mėgėjų atrašinėti į bet ką ir bet kaip. Argi tai būtina? Aš suprantu, kad gal kas neturi visai ką veikti, nors veikti visada yra ką, bet tai nėra priežastis išdegusiomis akimis lėkti į forumą ir pulti atrašinėti kur papuola. (Neteigiu, jog taip yra, bet susidaro toks įspūdis) Gerai, kad yra aktyvių žmonių, bet...

Gal kam ir pasirodys, kad čia menka bėda, tačiau, manau, daugelis norėtų matyti švarų forumą, be nereikalingų "iš lempos" temų, atsakymų ir taip toliau. O jei kam labai norisi pabendrauti, pasirašinėti, tai tam, manau, yra kitų priemonių. Taip, forume męs savotiškai ir bendraujam, ir susirašinėjam, bet ne Skype stiliumi.

Jei jau atrašinėsit, tai bent protingai ir į temą. O manęs, jei kas norėsit, pult nereikia, tiesiog išsakiau savo nuomonę.
Vartotojo avataras
Guide
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: Vasaris 25th, 2010, 2:45 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Dėl tvarkos

Standartinė AbaTas » Kovas 2nd, 2010, 1:17 am

Guide rašė:Pastebėjau, ir turbūt ne vienas, jog forume yra mėgėjų atrašinėti į bet ką ir bet kaip. Argi tai būtina? Aš suprantu, kad gal kas neturi visai ką veikti, nors veikti visada yra ką, bet tai nėra priežastis išdegusiomis akimis lėkti į forumą ir pulti atrašinėti kur papuola. (Neteigiu, jog taip yra, bet susidaro toks įspūdis) Gerai, kad yra aktyvių žmonių, bet...

Gal kam ir pasirodys, kad čia menka bėda, tačiau, manau, daugelis norėtų matyti švarų forumą, be nereikalingų "iš lempos" temų, atsakymų ir taip toliau. O jei kam labai norisi pabendrauti, pasirašinėti, tai tam, manau, yra kitų priemonių. Taip, forume męs savotiškai ir bendraujam, ir susirašinėjam, bet ne Skype stiliumi.

Jei jau atrašinėsit, tai bent protingai ir į temą. O manęs, jei kas norėsit, pult nereikia, tiesiog išsakiau savo nuomonę.



Nobelio premijos negausi už savo nuomone, namaciau tavo rimtu postu, galima paklausti, ko tikies is forumo, mes keliese bandom ji uzvesti, kad zmones bendrautu, bet nieko neiseina, kai atsiranda dar tokiu, kisanciu savo nuomone.
Gerbk kitus ir būsi gerbiamas.
Ismintingas žmogus sake: Nesvarbu kas ka apie tave šneka, svarbu kad šneka.

Skype: AbaTas01
Vartotojo avataras
AbaTas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: Vasaris 27th, 2010, 6:47 pm
Miestas: Panevėžys
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Dėl tvarkos

Standartinė Guide » Kovas 2nd, 2010, 8:46 am

AbaTas rašė:
Guide rašė:Pastebėjau, ir turbūt ne vienas, jog forume yra mėgėjų atrašinėti į bet ką ir bet kaip. Argi tai būtina? Aš suprantu, kad gal kas neturi visai ką veikti, nors veikti visada yra ką, bet tai nėra priežastis išdegusiomis akimis lėkti į forumą ir pulti atrašinėti kur papuola. (Neteigiu, jog taip yra, bet susidaro toks įspūdis) Gerai, kad yra aktyvių žmonių, bet...

Gal kam ir pasirodys, kad čia menka bėda, tačiau, manau, daugelis norėtų matyti švarų forumą, be nereikalingų "iš lempos" temų, atsakymų ir taip toliau. O jei kam labai norisi pabendrauti, pasirašinėti, tai tam, manau, yra kitų priemonių. Taip, forume męs savotiškai ir bendraujam, ir susirašinėjam, bet ne Skype stiliumi.

Jei jau atrašinėsit, tai bent protingai ir į temą. O manęs, jei kas norėsit, pult nereikia, tiesiog išsakiau savo nuomonę.



Nobelio premijos negausi už savo nuomone, namaciau tavo rimtu postu, galima paklausti, ko tikies is forumo, mes keliese bandom ji uzvesti, kad zmones bendrautu, bet nieko neiseina, kai atsiranda dar tokiu, kisanciu savo nuomone.


1. Nesiekiu Nobelio premijos.
2. Tai, kad nematei mano rimtų atsakymų, dar nereiškia, kad aš kažkuo prastesnis už tave. O atsakinėsiu tik į tam tikrus klausimus, susijusius su serverio kūrimu. Kodėl? Aš neatsakinėju kur papuola. Nesakau, kad atsakinėjimas kur papuola yra blogai, tiesiog reikia turėti ką atsakyti.
3. Ko tikiuosi iš forumo? To, kad žmonės, ieškantys atsakymų, atėję suras tai, ko ieškojo, be papildomo vargo...
4. Kas iš to užvedinėjimo? Žmogui reikės - paklaus, reikės - atsakys.
5. "Kišančių savo nuomonę"? Ar aš tau ar kam kitam kišau savo nuomonę? Aš tiesiog išsakiau tai, ką galvoju.
5. Kaip matau, lieki labai nepatenkintas, jei kas nepritaria tau. Išmok priimti kitų nuomonę ir ją apgalvoti.
Vartotojo avataras
Guide
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: Vasaris 25th, 2010, 2:45 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Visa kita / Spamerių kampelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių