Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




[C++] Tutorials 2|2

Dalinamės scriptais, web dizainais, grafika, pamokomis, gidais, failais ir t.t

[C++] Tutorials 2|2

Standartinė WhiteRabbit » Liepa 4th, 2011, 11:37 pm

Dabar mes turime atvyko į antrąją dalį.
Dabar daugiausia pavyzdžių.

Komentaras:

> Įtraukti
> Įvesties ir išvesties
> Jei sąlygos
> Nors kilpų
> Dėl kilpų
> Savybės
> masyvai


apima:

Pasibaigus scenarijaus pradžioje visada yra pridėta apima. Tai yra labai svarbu. Žinoma, yra įvairių apima, bet svarbiausia vadinamojo stdio.h ir stdlib.h. Tai yra šaltinių, kurie dedami į standartinę biblioteką scenarijų.
Yra įvedami pradžioje. Įtraukti pavadinimas turi būti laužtiniuose skliaustuose.

Kodas: Pasirinkti visus
#include<stdio.h>


Įvesties ir išvesties:

Įvesties ir išvesties yra scenarijų, žinoma, labai svarbu. Net tuomet, kai programa "Hello World" jau dirba su problema.
Žinoma, pirmiausia turi nustatyti, kas yra išleista ir ką reikia įvesti. Čia yra mažas kompiuterio programą, kur įvesties komandą ir komandų produkcija yra įtrauktas. Žinoma, pirmiausia turime apibrėžti kintamieji. Grįžtant prie pavyzdys.

Kodas: Pasirinkti visus
# Include

void main () / / pagrindinė funkcija
{
int x, / / kintamieji ir x yra apibrėžiamas kaip sveikieji skaičiai

scanf ("% i", & a); / / scanf yra komanda patekti

x = a * / / x yra * vertės formalaus

printf ("Rezultatas:% i", x); / / printf yra komanda problemą, ji yra priekyje, kintamasis & (kuris yra tik nustatyti įrašas)
}



Jei sąlygos:

Jei sąlygos, jei laikomasi sąlygų, t. y., jei kažkas, kuris atitinka sąlygą, tik tada programa toliau. Priklauso, ar ir kitur, tai yra atsakingas už neigiamų veiksmų. , T. y. jei sąlyga nėra įvykdyta, tada ji verčia vartotojo pakartokite šį procesą. Aš dabar įdiegti pirmąją programą, jei sąlyga.

Kodas: Pasirinkti visus
# Include

void main ()
{
LC, x;

  scanf ("% i", &);


  x = *;

if (> 90) / / tai yra sąlyga, ar yra didesnis nei 90
{
scanf ("% i", &) / / jei taip, tuomet jūs turite pakartoti įvedimo procesą
}
kitas
{
  printf ("Rezultatas:% i", x) / / jei ne, rezultatas yra atspausdintas
}
}


Nors kilpos:

Nors kilpos taip pat sąlygas, pagal moto ", jei sąlyga yra įvykdyta, atitinkamas funkcija yra vykdyti".
Mes padarysime vėl mūsų kompiuterinę programą.

Kodas: Pasirinkti visus
# Include

void main ()
{
int x, i = 7; / / tai yra papildomas kintamasis i yra apibrėžta, 7 priskiriama

  scanf ("% i", &);


  x = *;

while (i> 5) / / jei aš (7) yra didesnis nei 10, atitinka sąlygą, šiuo atveju 7 yra didesnis nei 5
{
i = i - / / dabar i mažesnius vienas skaičius, nes atimant 1 (I - = i-1)
printf ("Rezultatas:% i", x) / / jei ne, rezultatas yra atspausdintas
} / / Dabar, su sąlyga kartą susitiko ir rezultatas buvo išduotas, bet dabar aš jau vertė 6 ir kilpa paleisti iš naujo, nes sąlyga yra teisinga ir toliau (6 yra didesnis negu 5), po to paleisti, aš turi vertę 5 ir taip kilpa nebus paleisti iš naujo, nes 5 yra ne mažesnis nei 5 ... Rezultatas: rezultatas yra spausdinamas du kartus, du kartus, nes sąlyga yra įvykdyta
}

Beje, ten taip pat do-while cikle, iš esmės, ji veikia vienodai. Skirtumas tas, kad bent jau do-while cikle, kad tai, kas yra kilpa. Kai išduodami, nepriklausomai nuo to, ar sąlyga yra teisinga, ar ne. Gal aš kalbėti vėl kitą D-while cikle dalis.


For ciklas:

Dabar mes paskutinę kilpą. Vėlgi, tai yra sąlyga. Tiesą sakant, tai tiksliai, kaip kilpa, o pačią, tik daug labiau kompaktiški raštu kartu / kartu. Šį kartą aš mūsų kompiuterinę programą vietoj, o kilpos, jai kilpą.

Kodas: Pasirinkti visus
# Include

void main ()
{
int x, I / / aš jai už tai aš ne konstantos reikšmę

  scanf ("% i", &);


  x = *;

(i = 0; I <2; i ++)// į pirmąją vietą i bus priskirtas pradinės vertės, antroji sąlyga yra nurodyta, trečiasis yra i priskirti naują reikšmę (šiuo atveju prideda 1)
{
printf ("Rezultatas:% i", x);
} / / Po pirmojo pass, i = 1, nes sąlyga yra įvykdyta (1 yra mažesnis kaip 2), ji veikia vėl, antrą kartą sąlyga neišpildyta, nes aš dabar 2
}



savybės:

Visos programos tikrai sudaro funkcijas. Jis taip pat gali būti parašytas kartais daugiau pagalbinių funkcijų, todėl, kad dviejų skirtingų kampanijų, kur jums reikia tą pačią funkciją, neturi rašyti du kartus. Tai yra funkcijos prototipas (kuris yra prieš int main ()), funkcija skambučius (pavyzdžiui, void main ()) ir funkciją apibrėžimą. Tai yra funkcijos, jei reikšmė yra grąžinti (pvz., mūsų atveju rezultatas bus x pagrindinė funkcija void main () deklaracijas), ir funkcijos, jei nėra vertės yra grąžinami. Mes ir toliau dirbti mūsų programą ir parašyti formulę "*", kaip funkcija ir pateikia jį.

Kodas: Pasirinkti visus
# Include

LC function_name (LC) / / funkcija prototipas

void main ()
{
LC, x;

scanf ("% i", &);

x = funcname () / / funkcija yra vadinama

printf ("Rezultatas:% i", x);

}

LC function_name (LC) / / funkcija apibrėžimas
{
LC rezultatas;
res = *;

grįžti ERG / / rezultatas yra grąžinamas
}.


Arrays:

Matricos yra vadinamos srityse, kurios yra saugomos. Aš sutinku su vienmačių masyvų. , T. y. Pavyzdžiui, jūs galite rezervuoti 7 laukus ir užpildyti šiuos laukus funkciją (pvz., Lotto). Jie iš tikrųjų yra apibrėžtos tiesiog ... int masyvas pavadinimas [NUMERIS].
Vietoj to jūs turite Enter number kurso vertę. Mūsų funkcija, mes nereikia masyvų, todėl leiskite jį kartais.


Mes dabar buvo pasiruošęs su savo dviejų dalių samouczku. Žinoma, aš negalėjo paaiškinti visko, bet aš tikiuosi, kad jis atnešė kažką.



Ce mano Tutorialai as tik istikruju jie vokiskai buvau parases
jei pagalbos reik i PM man.


Ce viskas per google translate ^^
Vartotojo avataras
WhiteRabbit
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: Rugsėjis 12th, 2010, 10:52 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: [C++] Tutorials 2|2

Standartinė wongerlt » Liepa 29th, 2011, 11:11 am

sveikas.
Gal galetum parasyti c++ koda kuris siustu F2 paspaudima i win notepad.exe kuris yra nuleistas i juosta na buna tarkim prie laikroduko nuleistas/pasleptas ,bet kai nusiuncia , notepado neatidarytu nuo nuleistos busenos
.?
Reiketu labai paprasto suprantamo.
Butu didelis dekui
:)
Random avatar
wongerlt
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: Gegužė 30th, 2011, 8:08 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Scriptai,dizainas,pamokos,failai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių