Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Turiu galimybes servui, ieškau rimto žmogaus

Tema skirta žmonėms kurie ieško arba nori būti administratoriumi serveriuose ir pn.

Re: Turiu galimybes servui, ieškau rimto žmogaus

Standartinė Tehygun » Balandis 24th, 2018, 8:08 pm

litwyn rašė:O ir plius as nežadu iškart kurt kokio grandiozinio projekto pirma reikia ideti daug darbo kad paleisti toki serva, o manau pradžioje jaigu imestum koki bent 8gb ir vpro quad core galima jau kazka pradeti daryti ir žiūrėti kas gaunasi ir jai perspektyvos yra tai tada žengti pirmyn na bet kai čia tik pasmerkė tai greičiausiai čia ne vieta man su savo "metalo laužu"

mažiau kreipk dėmėsį į tuos 'didžiuosius' komentatorius. :) Jei yra postumis daryti kažką, tai daryk. :) Jei reikės kokios pagalbos, ar šiaip kažko kas susyje su serveriais, parašyk man į skypę, visada padėsiu. :)
Mano skype kontaktai - [email protected]
Sėkmės!
Vartotojo avataras
Tehygun
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Kovas 2nd, 2018, 2:30 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Turiu galimybes servui, ieškau rimto žmogaus

Standartinė brisiokssss » Balandis 24th, 2018, 8:24 pm

Niekas nesmerkia ir nesako nedaryt.
Tiesiog tas tavo pasakymas "Ieškau rimto zmogaus" "rimto ir idomaus" tai nesiderina su tavo turima iranga, betkoks "rimtas" zmogus norintis kurti serva visada ziures i ateiti ir nores didelio online, tai kam pradet su 10+ metu senumo serveriais dirbt kad siektiek pakilus online reiketu viska migruot?
Betkuris rimtai nusiteikes zmogus susidetu serveri už 1k euru ir nematytu vargo ,tai manau tau reiketu save kitaip pakeit, ne vien kad turi sita auksa, gal esi geras serveriu administratorius, ar java developeris etc.
Sekmes
hdnk
Vartotojo avataras
brisiokssss
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: Balandis 2nd, 2013, 10:20 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Ankstesnis

Grįžti į Ieškau žmogaus? Arba siūlausi.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių