Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Ieškau žmogaus į komandą

Jeigu iškilo bėda kuriant L2j serverį rašykite ją čia.

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė Bilobaitas » Birželis 28th, 2016, 6:33 pm

Pasimylim rašė:as jau matau,kad tu serverio gero neturesi ;) na nebent tau interludas su 30 online ir ten bbz kokiais sparnais bus geras ;) sekmes

aš jau matau, ir ne tik aš matau, kad tavo kozerei į 'turėtus' tavo rimtus projektus yra konkretūs. Net nebeturi ką atsakyti padoraus, 'bachurėlis', jeigu galima dar tave taip pavadinti išvis.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Bilobaitas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Birželis 1st, 2016, 9:40 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė wongerlt » Birželis 28th, 2016, 7:09 pm

Ekstrasensu čia prisirinke :D
Random avatar
wongerlt
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: Gegužė 30th, 2011, 8:08 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė Pasimylim » Birželis 28th, 2016, 7:13 pm

Bilobaitas rašė:
Pasimylim rašė:as jau matau,kad tu serverio gero neturesi ;) na nebent tau interludas su 30 online ir ten bbz kokiais sparnais bus geras ;) sekmes

aš jau matau, ir ne tik aš matau, kad tavo kozerei į 'turėtus' tavo rimtus projektus yra konkretūs. Net nebeturi ką atsakyti padoraus, 'bachurėlis', jeigu galima dar tave taip pavadinti išvis.

žmogau,kodel tu toks tupas...? ar tu esi ant tiek durnas,kad net negali suprast tokiu dalyku,kol pats nepatirsi? okey,imkis darbo i valias ;) mano zodzius atsivertes ant kompo ekrano buciuosi ;) kad jie 100% visi issipilde ;) aiskina tuparila kazkoks,kokia laineidze tvarka yra,gyvenime serverio neturejes ir nemokantis sukurti web....
kitaip sakant,nemokink tevo pist. bet tu turbut ant tiek jaunutis,kad iki tavo smegeneliu nedaeis si fraze ka reiskia ir kiek ji daug pasako ;)
Random avatar
Pasimylim
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: Kovas 27th, 2011, 10:28 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė Bilobaitas » Birželis 28th, 2016, 7:19 pm

Pasimylim rašė:
Bilobaitas rašė:
Pasimylim rašė:as jau matau,kad tu serverio gero neturesi ;) na nebent tau interludas su 30 online ir ten bbz kokiais sparnais bus geras ;) sekmes

aš jau matau, ir ne tik aš matau, kad tavo kozerei į 'turėtus' tavo rimtus projektus yra konkretūs. Net nebeturi ką atsakyti padoraus, 'bachurėlis', jeigu galima dar tave taip pavadinti išvis.

žmogau,kodel tu toks tupas...? ar tu esi ant tiek durnas,kad net negali suprast tokiu dalyku,kol pats nepatirsi? okey,imkis darbo i valias ;) mano zodzius atsivertes ant kompo ekrano buciuosi ;) kad jie 100% visi issipilde ;) aiskina tuparila kazkoks,kokia laineidze tvarka yra,gyvenime serverio neturejes ir nemokantis sukurti web....
kitaip sakant,nemokink tevo pist. bet tu turbut ant tiek jaunutis,kad iki tavo smegeneliu nedaeis si fraze ka reiskia ir kiek ji daug pasako ;)

bičiuli, aš webą galiu sukurti, aš tiesiog jo negaliu nupiešti, bet čia yra kaip vasara ir žiema. Jei tau nedaeina į tas tavo trumpas smegenis, tai čia jau ne mano problemas. Ir išvis, tau nereikėjo kišti savo 'mordos' į mano postą, čia mano reikalas ką aš darau, ir ką aš kuriu. Ir tu patikėk manim, tavo visi šitie žodžiai neturi nei biški įtakos į tai, ar aš ką darysiu ar ne. :) Būtum turintis bent biškiuką smegenų, būtum praleidęs pro akis šitą temą. Juk ne tavo reikalas, ką aš kuriu, ko ne? Ar aš klystu? Jei tu rūkai cigaretes, juk ne mano reikalas, ar mano? Pagalvok kitą kartą prieš rašant komentarą.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Bilobaitas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Birželis 1st, 2016, 9:40 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė Rikwizitor » Birželis 28th, 2016, 8:25 pm

Ale betmenas čia jau prabanga :D Restauruotas e34m5 tikrai daugiau demesio atkreiptu nei e60, kuriu prisikta ant kiekvieno kampo.
Vartotojo avataras
Rikwizitor
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 276
Užsiregistravo: Liepa 27th, 2011, 11:31 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė Pasimylim » Birželis 28th, 2016, 8:33 pm

Rikwizitor rašė:Ale betmenas čia jau prabanga :D Restauruotas e34m5 tikrai daugiau demesio atkreiptu nei e60, kuriu prisikta ant kiekvieno kampo.

turbut dar ir motoras restauruotas prabanga ane? :DD sekmes vazinejant su prikeltu lavonu ;) sekmes ir jums zaist interlude servuose kurie bando interluda prikelt ;)
Random avatar
Pasimylim
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: Kovas 27th, 2011, 10:28 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė zemaitis » Birželis 28th, 2016, 8:53 pm

Suda malat, rakinu. Kas mano kad c6 nebepopuliaru islyskit is l2j.lt
Vartotojo avataras
zemaitis
Administracija
Administracija
 
Pranešimai: 1362
Užsiregistravo: Vasaris 23rd, 2010, 6:15 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Ankstesnis

Grįžti į L2j serverio kūrimo klausimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias