Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




L2Blaze Eitvydo verslas

Šiame forume, galėsite pranešti apie kitus vartotojus dėl apgavysčių, sukčiavimų.

L2Blaze Eitvydo verslas

Standartinė natura » Rugpjūtis 31st, 2013, 1:15 pm

Zmones man tikrai negaila kad mane uzbanins,gali ir ant ip uzdet vistiek susikuriu belenkada kita user'i,zodziu esme tame puikiai visi zinome kas per veikejas Eitvydas(blaze adminas) ir kokiu tik video nėra,zmogus jau zagsi neturi kaip atsigint nuo postu,tai adminui gal pamokejo kad čia banintu visus,arba duos full epic kas jam reiskia ;D Zodziu labai pakyletas jauciuosi kad uzsienio forumuose paspaminau apie blaze butent ten kur zmones planavo eiti,ir lietuvoje tikrai nesustosiu,nes per pirma sezona kai gavau bana is oro kai vos Leavemealone (UBER PRP) hero neatemiau,tai man jau uzteko...Beje jis lochas,eitvydai ismok su prp lost nes net su gladu nukales buvau LOL,be epicu ;D Na uzteks apie praeiti,tai dar karta noriu pakartoti visiem kurie nezino nueitkit i youtube atsiziuresit uztektinai apie ta blaze,fake online uzsidejas,zada čia roju serve,eventus daro,suprantu uzdirbt reikia,bet ne tiek kad serveryje kieti tie kurie tevu pinigines padrasko,so (peace4all) Greit speju ir manes nebus siam forume,o temos gerbiamas Admine ar Moderatoriau nerakink,nes čia skundas,ir as noriu pamatyt ka kiti zino apie blaze,as nukentejau trumpai papasakojau kas buvo,idomu kas kitiem nutike buvo,ačiū. hello
natura
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Balandis 21st, 2012, 10:50 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2Blaze Eitvydo verslas

Standartinė zemaitis » Rugpjūtis 31st, 2013, 1:19 pm

Niekas niekam nepamokėjo.

Kam naudoti tą blaze admino vardą? Čia kažkaip kietesnis jautiesi ar kaip suprasti? Už pinigų žaidime aukojimą esate atsakingi patys ir tik patys... Na, nebūtum lietuvis, svarbu įkast, kažką padaryt. Pakanka google pažiūrėt ir jau aišku kas ten per serveris http://x/1dvxU81
Vartotojo avataras
zemaitis
Administracija
Administracija
 
Pranešimai: 1362
Užsiregistravo: Vasaris 23rd, 2010, 6:15 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2Blaze Eitvydo verslas

Standartinė natura » Rugpjūtis 31st, 2013, 1:25 pm

Kurosaki rašė:Niekas niekam nepamokėjo.

Kam naudoti tą blaze admino vardą? Čia kažkaip kietesnis jautiesi ar kaip suprasti? Už pinigų žaidime aukojimą esate atsakingi patys ir tik patys... Na, nebūtum lietuvis, svarbu įkast, kažką padaryt. Pakanka google pažiūrėt ir jau aišku kas ten per serveris http://x/1dvxU81



Kurosaki,vardas? Nes as kreipiuosi i zmogu vardu,gal ir tavo tikras Kurosaki ka zinau,čia etika,pinigu aukojima ? ;DD HAHA O jeigu as admino "draugas" ir man jis viska chaliavai duoda ? Jeigu as imu epica mane perpisa kažkas ir po to jie ilenda pas Anthara ir gauna visi dc,o as po to atbegu ir be dc nusiemu,jeigu draugam pasive augmentus delioja ? Jeigu pats i oly PRO PRP eidavo ? Jeigu banino is oro ? Davai dabar tu ji isteisink,gal teise studijuoji ? Ar baninsi mane kad izuliai rasau ? Da pochui man gyliai taip as lietuvis,ir taip as kasiu lenkam ir sulenkejusiems lietuviais,kad kiti nenudegtu ir neleistu savo laiko sudservi kuris smirda korupcija,Kurosaki nekoks is taves advokatas EITVYDO,spejo jau zmones pamatyt tema,o as screenus pasidarysiu situ postu veliau imesiu is kito user,o tu man paaiskinsi už ka banas ;)) plius1
natura
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Balandis 21st, 2012, 10:50 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2Blaze Eitvydo verslas

Standartinė M3pH » Rugpjūtis 31st, 2013, 1:28 pm

Nu krv Egi,tau nejuokinga??? Blt pazek i save, verkei man per tlf kad paimciau tave atgal i klana, o veliau mus apipyzdinai visus.. ir ale likai nuskriaustas nes mes tave ismetem.. Ziuriu pastoviai lieki nuskriaustas.. Toks jau tavo likimas Naturcikai.. Ir nesuprantu ka tu nori irodyti rasydamas sitam forume? Jeigu pats man sakei kad tau poxui tas l2 ir nebelosi tu jo.. Keistas tu man esi, zmogus be zodzio, viena sakai ,kita darai,elgies kaip boba.
M3pH
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: Rugsėjis 2nd, 2011, 2:43 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2Blaze Eitvydo verslas

Standartinė natura » Rugpjūtis 31st, 2013, 1:30 pm

P.S Pinigu aukojimas - Korupcija - Gauni ka nori - Vos ne kaip gmas.Geras donate pas Eitvyda gali nusipirkti net tokius dalykus kad dc metai kitiem,ohohoh aukojimas geriau Bl*t paaukot vaikam,o čia kazkokiam ryzui kuriam pochui tas servas tik kad jis uzdirbtu....Ne ta zodi pavartojai,gal ir tu jam aukoji ? ;DD Aiskus man čia Kurosaki tu,negaisiu laiko tiesiog uzstok Eitvyda speju yra priezastys delko,ir paklausk ar jis man gma parduotu :D
natura
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Balandis 21st, 2012, 10:50 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2Blaze Eitvydo verslas

Standartinė natura » Rugpjūtis 31st, 2013, 1:33 pm

M3pH rašė:Nu krv Egi,tau nejuokinga??? Blt pazek i save, verkei man per tlf kad paimciau tave atgal i klana, o veliau mus apipyzdinai visus.. ir ale likai nuskriaustas nes mes tave ismetem.. Ziuriu pastoviai lieki nuskriaustas.. Toks jau tavo likimas Naturcikai.. Ir nesuprantu ka tu nori irodyti rasydamas sitam forume? Jeigu pats man sakei kad tau poxui tas l2 ir nebelosi tu jo.. Keistas tu man esi, zmogus be zodzio, viena sakai ,kita darai,elgies kaip boba.



M3pH tu čia kazka baisiai maisai...:) O gal čia dar vienas Eitvydo draugas ;DD eikit nachui nuosirdziai pasakysiu,tuoj grasins namus sudegint ;DDDD!
natura
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Balandis 21st, 2012, 10:50 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2Blaze Eitvydo verslas

Standartinė Cvetkoff » Rugpjūtis 31st, 2013, 2:25 pm

natura kol dar nevelu pas daktara koki uzsirasyk, jam viska ten papasakok kaip ir kas tave skriaudza. dzin mums tas blaze ir tavo tie skundai. ajktunaxuj su savo logika. profas. Ir net nebandyk kazka rasyt, nes dar labiau apsikvailinsi..
NH Do konca gaming.
Vartotojo avataras
Cvetkoff
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 280
Užsiregistravo: Rugpjūtis 24th, 2012, 11:10 am
Miestas: Vilnius
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2Blaze Eitvydo verslas

Standartinė natura » Rugpjūtis 31st, 2013, 2:32 pm

Cvetkoffai pinko draugeli tu vapse ciuchinkis kebabas,rusas ciortas is to forumo neislenda niekas manes nenuskriaude man pochui gyliai,tik siaip parkes kad net čia adminai paprikti,o ka tu lenkas man pasakyt gali ka ? Neatsimeni kaip pinkui i sikine nardydavai su bosacu auka ;D nustok juokint,atejau i ts pas jus 10min paklausyt o cvetkoffas neria,Duc**s ir dar be akvalango,tu man vapse nieko geriau nesakyk barane.
natura
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Balandis 21st, 2012, 10:50 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2Blaze Eitvydo verslas

Standartinė Regular » Rugpjūtis 31st, 2013, 2:35 pm

kam ce jus rasot visivien visi subegs y ta blaze, beprasmis gincas
Paveikslėlis
Regular
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: Vasaris 7th, 2012, 9:55 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2Blaze Eitvydo verslas

Standartinė zemaitis » Rugpjūtis 31st, 2013, 2:39 pm

Kam kelti konfliktus? Pranešei apie tą adminą, man tas pasirodė netinkama, priedo tavo atžarus ir įžeidus bendravimas, daviau ban. Nu ką, pranešei dar kartą, priedo juk daviau nuorodą pasižiūrėti kad ir google jau žino kas ten per serveris.

Nieko tu daugiau čia nebepadarysi. Suprantu, kai žmonės praneša sukčius ar šiaip žulikus, bet tyčiojimasis ar vardo naudojimas siekiant pažeminti (taip taip, tu kreipiesi į asmenis vardais, nors pats forume vardo nenaudoji). Tamstai ko gero smegenėlės nuo L2 visai suskystėjo, kad visur įžvelgia tik korupcijas ir sąmokslo teorijas. Bando užsipulti, vartytis, paskui prisireikus pakeičia savo nuomonę.

Jeigu kažkas nuskriaudė, tai nereiškia jog gali paleisti į darbą savo šlykštynes ir visu savo "bazaro" arsenalu čia gadinti kitiems nervų.

Labai konfliktiška asmenybė. Forume baną gavo, blogai, nesvarbu kad su kitu accountu gali sėdėti. Kažkoks teisybės ieškojimas laukuos. Taigi globalas nemokamas, galima ten žaisti, kam nervus gadintis. Žodžiu rakinu temą, bet jeigu dar panašių išlįs spėju teks imtis veiksmų, kad temos autorius nuo l2j.lt pailsėtų bent mėnesį arba kreiptųsi psichologo pagalbos.
Vartotojo avataras
zemaitis
Administracija
Administracija
 
Pranešimai: 1362
Užsiregistravo: Vasaris 23rd, 2010, 6:15 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Skundai / Reports

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių