Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




L2 Respublika - Serveris Lietuviams !

Jeigu iškilo bėda kuriant L2j serverį rašykite ją čia.

Re: L2 Respublika - Serveris Lietuviams !

Standartinė tekila » Sausis 25th, 2017, 8:49 am

Steeledas rašė:
tekila rašė:
Steeledas rašė:Nurašai net nestartavusi serva. Čia tik Lietuvis bukom smegenim taip gali rašyti. Nei tu žinai kiek jis investuos, nei tu žinai ką jis moka, nei tu čia rašyk nesamones savo, žinove. 8-)

Roast'a pasilik sau. Netikiu, kad zmogus igyvendins savo projekta ir tai viskas. Nurasau nestartavusi serva, nes jis yra apsurdiskas, Bet kai jis startuos, ateisiu pažiūrėti kokia pieva bus ir isitikinsi pats (jei jis startuos).
Nepavyks padaryti nusisekusio servo only lietuviams, nu nepaeis. nėra tiek daug lietuvoi fanatu l2, c6, pvpuskiu ir juolab norinciu zaist su 25 zmonem serve. Taip as nezinau ka zmogus sugeba, kiek jis investuos, bet butent toki projekta lietuvoje nusisekusi padaryt nepavyks.
Linku as jam sekmes sem projekte, kurios tikrai prireiks.

bet ne ant tiek apsurdiškas, koks esi tu. Jo? :rofl:

Kokio lygio ispruses zmogus turi but, kad parasytu tai? Zmogus apsurdu buti negali, pasiguglink kas yra apsurdas. Triggered esi kaip matau, ir roast'a gali pasilikti sau.
Vartotojo avataras
tekila
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Liepa 28th, 2016, 7:53 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2 Respublika - Serveris Lietuviams !

Standartinė L2Respublika » Sausis 25th, 2017, 11:33 am

Paskaičiau tekilos posto pirmus 2 sakinius ir nusprendžiau, kad geriau išvis nieko nebeskaitysiu, kas čia yra rašoma :D
L2Respublika
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: Sausis 22nd, 2017, 3:58 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2 Respublika - Serveris Lietuviams !

Standartinė Steeledas » Sausis 25th, 2017, 11:34 am

L2Respublika rašė:Paskaičiau tekilos posto pirmus 2 sakinius ir nusprendžiau, kad geriau išvis nieko nebeskaitysiu, kas čia yra rašoma :D

veltui sugaišai 10sec kol perskaitei juos.
Random avatar
Steeledas
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: Sausis 15th, 2017, 4:55 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2 Respublika - Serveris Lietuviams !

Standartinė Sustrikas » Sausis 25th, 2017, 7:28 pm

As čia net nematau kaskokios idejos, kur čia ji yra? :?

čia tipo ideja, kokibiskas servas??? toki nori pakurti beveik kiekvienas serverio kurejas, bet tai nelabai kam gaunasi... nemanau kad ir sitam vurderkindui gausis. :lol:

Ar čia ideja, kad nepriims uzsenieciu i serva? čia ne ideja, bet idiotizmas... (kaskoks vapse fasizmas :D)
Nu tarkim taip nepriims uzsenieciu, tai kaip juos atskirs, kiekvieno prasys parasyt ka nors lietuviskai? :D ar is uzsienio ip uzblokuos? puse LT zaideju gyvena uzsieni...

Ai dar debilu nepriims i serva :D ok... o čia kaip atranka darysi? IQ testa prieš registracija turesi parayt ar kaip? :D :D :D (bet tokiu atveju pats adminas numanau, kad sukebes uzsiregistruoti :D :D :D)

Ir čia tipo jai zais sitam serve 25 zmones, tai vadinsis nusisekes servas? RIMTAI? :tmi:
Vartotojo avataras
Sustrikas
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: Rugsėjis 16th, 2016, 4:03 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2 Respublika - Serveris Lietuviams !

Standartinė L2Respublika » Sausis 25th, 2017, 11:14 pm

Sustrikas rašė:As čia net nematau kaskokios idejos, kur čia ji yra? :?

čia tipo ideja, kokibiskas servas??? toki nori pakurti beveik kiekvienas serverio kurejas, bet tai nelabai kam gaunasi... nemanau kad ir sitam vurderkindui gausis. :lol:

Ar čia ideja, kad nepriims uzsenieciu i serva? čia ne ideja, bet idiotizmas... (kaskoks vapse fasizmas :D)
Nu tarkim taip nepriims uzsenieciu, tai kaip juos atskirs, kiekvieno prasys parasyt ka nors lietuviskai? :D ar is uzsienio ip uzblokuos? puse LT zaideju gyvena uzsieni...

Ai dar debilu nepriims i serva :D ok... o čia kaip atranka darysi? IQ testa prieš registracija turesi parayt ar kaip? :D :D :D (bet tokiu atveju pats adminas numanau, kad sukebes uzsiregistruoti :D :D :D)

Ir čia tipo jai zais sitam serve 25 zmones, tai vadinsis nusisekes servas? RIMTAI? :tmi:

Na jūs tikrai jau degradavę...
Kažkur buvo iš manęs rašyta, kad tai yra idėja? Jeigu jūs laikote idėja, kur serveris bus skirtas lietuviams, man jūsų labai gaila....
O kad uždraust ir pasunkint užsieniečiams priėjimą prie serverio, yra begalė būdų, pateikiu vieną kaip pavyzdį: daryti serverį su registracija iš tinklalapio, su registracijos patvirtinimu, kur reikėtu atsakyti į kokius nors lengvus, penkis, lietuvių kalba parašytus klausimus, kurių google paieškoje nerastum? Idėjų yra begale, kaip atsisakyti užsieniečių.
Serverių ''international'' taip ogi yra begalė, o serveris kuris skirtas žaisti vien tik lietuviams, mano žiniomis toks neegzistuoja. Serverių kūrimas mano hobis, vieniems pagerti, kitiems parūkyti žolytės, o va man, kažką kurti UNIKALAUS, ko mūsų rinkoje dar nėra.
O kad debilą atskirti nuo blaiviai mastančio žmogaus, labai lengva. Įsivaizduok tai, jeigu aš būčiau visą tai parašęs tą pati ką tu parašei, negalvotum jog man pats laikas pas daktarus ?
Ir jeigu turit smegenų, pabandykit įsivaizduot, dėl kokio menkniekio jūs tiek prakaituojat ir pučiat burbulą, tai gi, jeigu jums kažkas nepatinka, jūs tiesiog apeikit šitą temą, o paskui ir serverį, ne jūs mane gimdėt, ne jums man ir aiškinti.
O ar serveris nusiseks ar ne, koks jūsų reikalas? Nepatinka - nežaidžiat, žmonės taip nepuola ant valdžios, prieš juos išleista įstatymą, o čia dėl serverio puola, kaip pasiutę šunys.
25 žmonės, dėl kurių palaikyčiau serverį gyvą,bet neabejoju, kad jų bus tikrai daugiau, nes kaip matau vien serverio tema, susilaukė didelio dėmesio per pirmas kelias dienas. Ačiū ir už tiek, mane tik dar labiau paskatina nesustot šitai ''idėjai''.
L2Respublika
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: Sausis 22nd, 2017, 3:58 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2 Respublika - Serveris Lietuviams !

Standartinė Sustrikas » Sausis 26th, 2017, 12:15 am

L2Respublika rašė:
Sustrikas rašė:As čia net nematau kaskokios idejos, kur čia ji yra? :?

čia tipo ideja, kokibiskas servas??? toki nori pakurti beveik kiekvienas serverio kurejas, bet tai nelabai kam gaunasi... nemanau kad ir sitam vurderkindui gausis. :lol:

Ar čia ideja, kad nepriims uzsenieciu i serva? čia ne ideja, bet idiotizmas... (kaskoks vapse fasizmas :D)
Nu tarkim taip nepriims uzsenieciu, tai kaip juos atskirs, kiekvieno prasys parasyt ka nors lietuviskai? :D ar is uzsienio ip uzblokuos? puse LT zaideju gyvena uzsieni...

Ai dar debilu nepriims i serva :D ok... o čia kaip atranka darysi? IQ testa prieš registracija turesi parayt ar kaip? :D :D :D (bet tokiu atveju pats adminas numanau, kad sukebes uzsiregistruoti :D :D :D)

Ir čia tipo jai zais sitam serve 25 zmones, tai vadinsis nusisekes servas? RIMTAI? :tmi:

Na jūs tikrai jau degradavę...
Kažkur buvo iš manęs rašyta, kad tai yra idėja? Jeigu jūs laikote idėja, kur serveris bus skirtas lietuviams, man jūsų labai gaila....
O kad uždraust ir pasunkint užsieniečiams priėjimą prie serverio, yra begalė būdų, pateikiu vieną kaip pavyzdį: daryti serverį su registracija iš tinklalapio, su registracijos patvirtinimu, kur reikėtu atsakyti į kokius nors lengvus, penkis, lietuvių kalba parašytus klausimus, kurių google paieškoje nerastum? Idėjų yra begale, kaip atsisakyti užsieniečių.
Serverių ''international'' taip ogi yra begalė, o serveris kuris skirtas žaisti vien tik lietuviams, mano žiniomis toks neegzistuoja. Serverių kūrimas mano hobis, vieniems pagerti, kitiems parūkyti žolytės, o va man, kažką kurti UNIKALAUS, ko mūsų rinkoje dar nėra.
O kad debilą atskirti nuo blaiviai mastančio žmogaus, labai lengva. Įsivaizduok tai, jeigu aš būčiau visą tai parašęs tą pati ką tu parašei, negalvotum jog man pats laikas pas daktarus ?
Ir jeigu turit smegenų, pabandykit įsivaizduot, dėl kokio menkniekio jūs tiek prakaituojat ir pučiat burbulą, tai gi, jeigu jums kažkas nepatinka, jūs tiesiog apeikit šitą temą, o paskui ir serverį, ne jūs mane gimdėt, ne jums man ir aiškinti.
O ar serveris nusiseks ar ne, koks jūsų reikalas? Nepatinka - nežaidžiat, žmonės taip nepuola ant valdžios, prieš juos išleista įstatymą, o čia dėl serverio puola, kaip pasiutę šunys.
25 žmonės, dėl kurių palaikyčiau serverį gyvą,bet neabejoju, kad jų bus tikrai daugiau, nes kaip matau vien serverio tema, susilaukė didelio dėmesio per pirmas kelias dienas. Ačiū ir už tiek, mane tik dar labiau paskatina nesustot šitai ''idėjai''.


Standartinė L2Respublika » Sek Sau 22, 2017 3:17 pm

Sveiki,
Yra mintis, sukonstruoti serverį TIK lietuviams. - T.Y. Serveryje užsieniečiai nebus laukiami, o jeigu ir užklystu netikėtai,greitai ir būtų užbanintas,serveryje žais tik LIETUVIAI,ten visada rasit savo susipažintus draugus,su jais galėsit kalbėti savo gimtąją kalba ir serveryje nereikės leist naktų,kad laimėti kovą,nes serveris bus daromas tik lietuviams, o jeigu lietuviams,tai tik PVP, o ne farm,serveris lengvo tipo,relaksinio žaidimo,serveris pastatytas visas Lietuvių kalba,system'as išverstas pilnai į lietuvių kalbą, serverio tinklapis pastatytas bus taip ogi lietuvių kalba. Serverio tipas būtų Interlude kronikoje, didelių reitingų,visas dėmesys sutelktas būtų į olimpiadą ir į PVP, ko gi lietuviams daugiau ir tereikia?Muštis,rietis,pyktis,aiškintis savo santykius ir t.t. Galėsite ne žaidimo forume įrodinėti savo tupą protą, o serveryje savo žaidimo sugebėjimais, p.s. ir shout'as bus leidžiamas tik lietuvių kalba ir rusiškiems keiksmažodžiams.
SERVERIS TIK LIETUVAIČIAMS.
SERVERIS bus palaikomas jeigu jame žais bent 25 aktyvus žaidėjai, serveris nebus daromas DĖL EURŲ.
O ką gi manote jūs, ponai ? Užsiimti šiuo reikalu ar neverta?




Mintis = ideja (as taip manau)

Kitas dalikas, tai tu pats parasiai čia i foruma savo minti, tai va mes apie ja ir diskutuojame... furumas man rodos tam ir skirtas. Ir nesusilauke čia to demesio tavo tema, čia raso tik 4 zmones ~ kurie kaip ir as neturi ka veikt...

Pas daktarus tai čia tau reikia, ne man. Ir nzn ka tau padare tie uzsenieciai, bet tu tikrai paplaukias.
Vartotojo avataras
Sustrikas
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: Rugsėjis 16th, 2016, 4:03 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2 Respublika - Serveris Lietuviams !

Standartinė L2Respublika » Sausis 26th, 2017, 1:26 am

Sustrikas rašė:
L2Respublika rašė:
Sustrikas rašė:As čia net nematau kaskokios idejos, kur čia ji yra? :?

čia tipo ideja, kokibiskas servas??? toki nori pakurti beveik kiekvienas serverio kurejas, bet tai nelabai kam gaunasi... nemanau kad ir sitam vurderkindui gausis. :lol:

Ar čia ideja, kad nepriims uzsenieciu i serva? čia ne ideja, bet idiotizmas... (kaskoks vapse fasizmas :D)
Nu tarkim taip nepriims uzsenieciu, tai kaip juos atskirs, kiekvieno prasys parasyt ka nors lietuviskai? :D ar is uzsienio ip uzblokuos? puse LT zaideju gyvena uzsieni...

Ai dar debilu nepriims i serva :D ok... o čia kaip atranka darysi? IQ testa prieš registracija turesi parayt ar kaip? :D :D :D (bet tokiu atveju pats adminas numanau, kad sukebes uzsiregistruoti :D :D :D)

Ir čia tipo jai zais sitam serve 25 zmones, tai vadinsis nusisekes servas? RIMTAI? :tmi:

Na jūs tikrai jau degradavę...
Kažkur buvo iš manęs rašyta, kad tai yra idėja? Jeigu jūs laikote idėja, kur serveris bus skirtas lietuviams, man jūsų labai gaila....
O kad uždraust ir pasunkint užsieniečiams priėjimą prie serverio, yra begalė būdų, pateikiu vieną kaip pavyzdį: daryti serverį su registracija iš tinklalapio, su registracijos patvirtinimu, kur reikėtu atsakyti į kokius nors lengvus, penkis, lietuvių kalba parašytus klausimus, kurių google paieškoje nerastum? Idėjų yra begale, kaip atsisakyti užsieniečių.
Serverių ''international'' taip ogi yra begalė, o serveris kuris skirtas žaisti vien tik lietuviams, mano žiniomis toks neegzistuoja. Serverių kūrimas mano hobis, vieniems pagerti, kitiems parūkyti žolytės, o va man, kažką kurti UNIKALAUS, ko mūsų rinkoje dar nėra.
O kad debilą atskirti nuo blaiviai mastančio žmogaus, labai lengva. Įsivaizduok tai, jeigu aš būčiau visą tai parašęs tą pati ką tu parašei, negalvotum jog man pats laikas pas daktarus ?
Ir jeigu turit smegenų, pabandykit įsivaizduot, dėl kokio menkniekio jūs tiek prakaituojat ir pučiat burbulą, tai gi, jeigu jums kažkas nepatinka, jūs tiesiog apeikit šitą temą, o paskui ir serverį, ne jūs mane gimdėt, ne jums man ir aiškinti.
O ar serveris nusiseks ar ne, koks jūsų reikalas? Nepatinka - nežaidžiat, žmonės taip nepuola ant valdžios, prieš juos išleista įstatymą, o čia dėl serverio puola, kaip pasiutę šunys.
25 žmonės, dėl kurių palaikyčiau serverį gyvą,bet neabejoju, kad jų bus tikrai daugiau, nes kaip matau vien serverio tema, susilaukė didelio dėmesio per pirmas kelias dienas. Ačiū ir už tiek, mane tik dar labiau paskatina nesustot šitai ''idėjai''.


Standartinė L2Respublika » Sek Sau 22, 2017 3:17 pm

Sveiki,
Yra mintis, sukonstruoti serverį TIK lietuviams. - T.Y. Serveryje užsieniečiai nebus laukiami, o jeigu ir užklystu netikėtai,greitai ir būtų užbanintas,serveryje žais tik LIETUVIAI,ten visada rasit savo susipažintus draugus,su jais galėsit kalbėti savo gimtąją kalba ir serveryje nereikės leist naktų,kad laimėti kovą,nes serveris bus daromas tik lietuviams, o jeigu lietuviams,tai tik PVP, o ne farm,serveris lengvo tipo,relaksinio žaidimo,serveris pastatytas visas Lietuvių kalba,system'as išverstas pilnai į lietuvių kalbą, serverio tinklapis pastatytas bus taip ogi lietuvių kalba. Serverio tipas būtų Interlude kronikoje, didelių reitingų,visas dėmesys sutelktas būtų į olimpiadą ir į PVP, ko gi lietuviams daugiau ir tereikia?Muštis,rietis,pyktis,aiškintis savo santykius ir t.t. Galėsite ne žaidimo forume įrodinėti savo tupą protą, o serveryje savo žaidimo sugebėjimais, p.s. ir shout'as bus leidžiamas tik lietuvių kalba ir rusiškiems keiksmažodžiams.
SERVERIS TIK LIETUVAIČIAMS.
SERVERIS bus palaikomas jeigu jame žais bent 25 aktyvus žaidėjai, serveris nebus daromas DĖL EURŲ.
O ką gi manote jūs, ponai ? Užsiimti šiuo reikalu ar neverta?




Mintis = ideja (as taip manau)

Kitas dalikas, tai tu pats parasiai čia i foruma savo minti, tai va mes apie ja ir diskutuojame... furumas man rodos tam ir skirtas. Ir nesusilauke čia to demesio tavo tema, čia raso tik 4 zmones ~ kurie kaip ir as neturi ka veikt...

Pas daktarus tai čia tau reikia, ne man. Ir nzn ka tau padare tie uzsenieciai, bet tu tikrai paplaukias.

Ir tu tai laikai visą tai diskusija? :D tu pats savęs gal ir nematai, bet pabandyk pažiūrėt iš šono.
Mano akimis, kurios skaito tavo postus, ir mano smegeninė ką supranta, tai tau buvo šiandien labai sunki diena. Eik pailsėt, labanakt.
P.S. Šita tema jau surinko 1000 beveik peržiūrų vos per kelias dienas,kai kitų serverių reklamos per mėnesi vos 300 surenka, tai yra kažkas VAU, ačiū už UP, diskutuokite toliau, darote tik vis didesnę reklamą serveriui.
L2Respublika
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: Sausis 22nd, 2017, 3:58 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2 Respublika - Serveris Lietuviams !

Standartinė wongerlt » Sausis 26th, 2017, 3:30 am

Serveris kur vien lietuviai :D apsaugok dieve.

Vien dabar zaisdamas gan tarp daug serveriu matau lietuviu kurie prisijugnia tik tam kad parekaut per `shout` chata kad serveris fail,niekas neveikia, gm L**as/vaikas ir t.t. ir galiausiai visus isbanina :D Kodel tokiu nesamoniu nėra is uzsienieciu?
wongerlt
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: Gegužė 30th, 2011, 8:08 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2 Respublika - Serveris Lietuviams !

Standartinė L2Respublika » Sausis 26th, 2017, 4:08 am

Nustokit verkšlent kaip mažos mergaitės, niekas už karšėnes jūsų į serverį netemps, čia ne armija, atsipalaiduokit mergaitės :sun:
L2Respublika
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: Sausis 22nd, 2017, 3:58 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2 Respublika - Serveris Lietuviams !

Standartinė Steeledas » Sausis 26th, 2017, 4:59 am

Šiap seni aš nesu tokių ptojrktų megėjas. :) Bet linkiu tau kuo geriosios fiestos. ;)
Random avatar
Steeledas
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: Sausis 15th, 2017, 4:55 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

AnkstesnisKitas

Grįžti į L2j serverio kūrimo klausimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių