Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Klausimas ponui forumo administratoriui.

Šiame forume, galėsite pranešti apie kitus vartotojus dėl apgavysčių, sukčiavimų.

Klausimas ponui forumo administratoriui.

Standartinė Platinum » Sausis 23rd, 2014, 1:58 pm

Sveiki, taigi už ka norėjau paklausti gavau ban? Gavau Ban ir nebegaliu kurti temos už du dalykus. 1. Aš vietoi UP parašymo sukūriau naują temą kodėl? Todėl jog ten buvo tema : L2- ta ta ta startuoja penktadieni nana. praėjus parai sukuriau tema L2- tata ta startuoja jau šiandien.. Kažkas pakomentavo sena tema matėsi nenaujokas o dažnas dalyvis gavau ban už tai jog kažkas tema pakėlė į viršų su klausimų ar liko tie patys item :D Gavau IP ban už tai jog visos temos buvo ištrintos ir sukuriau naują. Taigi tema vėl buvo ištrinta dabar net negaliu sukurti temos nes gausiu ban arba ji bus ištrinta tai kas per nesamonė kodėl kas 24 valandas negaliu sukurti temos? Banink tuos kurie po ja spamina o ne aš jog atsakau žmonėms į klausimą ar tai padedu su info apie serveri.. Galbūt būs galima sukurti temą ?
Vartotojo avataras
Platinum
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: Sausis 31st, 2012, 2:20 pm
Miestas: Kaunas
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Klausimas ponui forumo administratoriui.

Standartinė Setonas » Sausis 23rd, 2014, 2:11 pm

Platinum rašė:Sveiki, taigi už ka norėjau paklausti gavau ban? Gavau Ban ir nebegaliu kurti temos už du dalykus. 1. Aš vietoi UP parašymo sukūriau naują temą kodėl? Todėl jog ten buvo tema : L2- ta ta ta startuoja penktadieni nana. praėjus parai sukuriau tema L2- tata ta startuoja jau šiandien.. Kažkas pakomentavo sena tema matėsi nenaujokas o dažnas dalyvis gavau ban už tai jog kažkas tema pakėlė į viršų su klausimų ar liko tie patys item :D Gavau IP ban už tai jog visos temos buvo ištrintos ir sukuriau naują. Taigi tema vėl buvo ištrinta dabar net negaliu sukurti temos nes gausiu ban arba ji bus ištrinta tai kas per nesamonė kodėl kas 24 valandas negaliu sukurti temos? Banink tuos kurie po ja spamina o ne aš jog atsakau žmonėms į klausimą ar tai padedu su info apie serveri.. Galbūt būs galima sukurti temą ?


čia kausas tas "Ponas Forumo Administratorius" Banina mane for free nors bbz už ka. Nu krc su juo nieko nepasigyncisi tiesiog gausi bana visam ir tiek :P
P.S čia cj mano paskutine zinute.
Setonas
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: Sausis 8th, 2014, 7:57 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Klausimas ponui forumo administratoriui.

Standartinė Platinum » Sausis 23rd, 2014, 2:20 pm

Setonas rašė:
Platinum rašė:Sveiki, taigi už ka norėjau paklausti gavau ban? Gavau Ban ir nebegaliu kurti temos už du dalykus. 1. Aš vietoi UP parašymo sukūriau naują temą kodėl? Todėl jog ten buvo tema : L2- ta ta ta startuoja penktadieni nana. praėjus parai sukuriau tema L2- tata ta startuoja jau šiandien.. Kažkas pakomentavo sena tema matėsi nenaujokas o dažnas dalyvis gavau ban už tai jog kažkas tema pakėlė į viršų su klausimų ar liko tie patys item :D Gavau IP ban už tai jog visos temos buvo ištrintos ir sukuriau naują. Taigi tema vėl buvo ištrinta dabar net negaliu sukurti temos nes gausiu ban arba ji bus ištrinta tai kas per nesamonė kodėl kas 24 valandas negaliu sukurti temos? Banink tuos kurie po ja spamina o ne aš jog atsakau žmonėms į klausimą ar tai padedu su info apie serveri.. Galbūt būs galima sukurti temą ?


čia kausas tas "Ponas Forumo Administratorius" Banina mane for free nors bbz už ka. Nu krc su juo nieko nepasigyncisi tiesiog gausi bana visam ir tiek :P
P.S čia cj mano paskutine zinute.


Parašiau pagrindiniam administratoriui už ką gavau ban visus kartus yra screen shot ir visa kita. Kad kiti žmonės papostino mano serverį tiksliau paklausė info apie ji ar liko tie patys daigtai ir pnš jis pradėjo visas temas trinti nes jas kažkas pakėlė kitas su klausimu į kuri aš atsakiau tai čia yra beviltiška taip elgtis :D
Vartotojo avataras
Platinum
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: Sausis 31st, 2012, 2:20 pm
Miestas: Kaunas
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Klausimas ponui forumo administratoriui.

Standartinė sunerimesvjxas » Sausis 23rd, 2014, 2:23 pm

tyngiu jungtis kita acc kazkokem loxuj be bazaro su lietishkom rayjdem rasancem dar bana nueminet :DDD. slysk gal gereu vjx. xDDDDD
Random avatar
sunerimesvjxas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: Lapkritis 8th, 2013, 11:21 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Klausimas ponui forumo administratoriui.

Standartinė zemaitis » Sausis 23rd, 2014, 2:52 pm

Už nieką banai nededami. Turėjai jau 4 įspėjimus, buvai banintas porai dienų, vistiek ten bumpini temas kas porą valandų ir išsidirbinėji, tai ką su tokiais daryt? Aplamai l2j.lt daug tokių veikėjų kurie surenka po 5 įspėjimus ir gauna banus, kuriasi naujus vartotojus ir jiems niekas nesvarbu.
Vartotojo avataras
zemaitis
Administracija
Administracija
 
Pranešimai: 1362
Užsiregistravo: Vasaris 23rd, 2010, 6:15 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Klausimas ponui forumo administratoriui.

Standartinė Platinum » Sausis 23rd, 2014, 3:21 pm

Na ir kaip aš galiu su tavimi pasikalbėti jai begi užrakini temas kas kito belieka kaip kurti kita tema ir vėl su tavimi kalbėti.

Aš gavau 2 ispėjimus ir nelabai supratu už ka vienas buvo tipo už spam bet ten net ne spam o juk aš vietoi UP sukuriau kita tema. Tad taves atsiprašiau privačiai ir tenoriu pasitaisyti jai kažka blogai padariau.. Nejau yra kasnors prašęs pasitaisymo vietoi apšmeižimo? Manau ne ir jai tai imanoma manau leisi pasitaisyti :)
Vartotojo avataras
Platinum
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: Sausis 31st, 2012, 2:20 pm
Miestas: Kaunas
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Klausimas ponui forumo administratoriui.

Standartinė zemaitis » Sausis 23rd, 2014, 3:33 pm

Platinum rašė:Na ir kaip aš galiu su tavimi pasikalbėti jai begi užrakini temas kas kito belieka kaip kurti kita tema ir vėl su tavimi kalbėti.

Aš gavau 2 ispėjimus ir nelabai supratu už ka vienas buvo tipo už spam bet ten net ne spam o juk aš vietoi UP sukuriau kita tema. Tad taves atsiprašiau privačiai ir tenoriu pasitaisyti jai kažka blogai padariau.. Nejau yra kasnors prašęs pasitaisymo vietoi apšmeižimo? Manau ne ir jai tai imanoma manau leisi pasitaisyti :)


Įspėjimai už orą nedalinami. Nusižengi - temos/postai šalinami, tu gauni įspėjimą, tokia tvarka. Neturiu laiko kabinėtis prie žmonių dėl nieko. Nekurtum kažkokių muilo burbulų, parašytum man private ir išsiaiškintum kas ir kaip. Dabar matau sėdi per proxy ar ip tiesiog pasikeitei, niekas tavęs neišmetė, elkis normaliai ir nebedraskyk daugiau akių. Temos rakinamos, nes administracijos žodis paskutinis ir tiek. Kaip minėjau, neturiu jokios intencijos kabinėtis prie niekuo dėtų žmonių. Prisirinkai įspėjimų 4-5, kai įprastai atostogų siunčiam jau po 3, džiaukis kad tau dar leidžiama čia diskutuoti, tai tiek.
Vartotojo avataras
zemaitis
Administracija
Administracija
 
Pranešimai: 1362
Užsiregistravo: Vasaris 23rd, 2010, 6:15 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Skundai / Reports

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias