Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Ieškau žmonių norinčių prisidėt prie projekto

Tema skirta žmonėms kurie ieško arba nori būti administratoriumi serveriuose ir pn.

Ieškau žmonių norinčių prisidėt prie projekto

Standartinė Minutis » Sausis 2nd, 2014, 12:02 pm

Sveiki, taigi kol esu darbe trumpai aprašysiu, kad apskritai pamatyt ar yra susidomėjusių:

Noriu sukurti lineage 2, bet visiškai kitokį, nei jis yra iki šiol. Keistūsi viskas - skillai, questai, levelinimosi sistemos, monstrų vietos, profesijos ir t.t. Kitaip sakant, daug maž viskas, kas nepririšta prie kliento (bus naudojamas Interlude klientas pradžiai, gali būt, kad kažkiek modifikuosim).

Taigi mano klausimas, ar yra žmonių, norinčių prisidėti prie serverio projektavimo, kūrimo, reklaminimo (šitas bus tik ateity) ar dar ko nors. Pagrindiniai serverio bruožai bus šitie: NO DONATE ir jokios korupcijos. Serveris bus kuriamas ne vien tam, kad patiktų žaidėjams, bet ir tam, kad mes bekurdami jį smagiai praleistume laiko ir kažko išmoktume.

Už pagalbą ir prisidėjimą jokio atlygio nebus, nei dabar, nei, greičiausiai, ateityje. Serverio hostinimo išlaidos eis iš mano asmeninės kišenės, nebent esant reikalui kai aš to padaryti nebegalėsiu, bus ieškomi rėmėjai, bet vien tik serverio reikalingoms išlaidoms padengt.

Techniniai dalykai:
Šią mintį brandinau jau kurį laiką, o vakar ėmiausi pirmų veiksmų - parsisiunčiau seną l2equal sourcą ir pradėjau jį perdarinėti. Kol kas mano vizija yra tokia: kuo labiau suartint source iki l2jserver naujausių failų H5 kronikos, su tam tikrais pakeitimais: Hibernate įdiegt pamėgint gal Springą pridėt. Login ir game serverių atskyrimas, community boardo atskyrimas į atskirą API.

Javoj šiek tiek nusimanau, bet jeigu atsirastų kitų gerai nusimanančių žmonių būtų labai faina vien padiskutuot su jais.
Vartotojo avataras
Minutis
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Vasaris 24th, 2012, 11:06 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmonių norinčių prisidėt prie projekto

Standartinė Bilius » Sausis 2nd, 2014, 12:05 pm

Sekmės !
Bilius
Vartotojo avataras
Bilius
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Spalis 27th, 2013, 11:05 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmonių norinčių prisidėt prie projekto

Standartinė Minutis » Sausis 2nd, 2014, 1:09 pm

Ties kliento modinimo esu nusiteikęs kuo mažiau laiko praleist ir būtų puiku, jei to iš viso pavyktų išvengt. Skilų animacijos lyg ir lieka tos pačios, bet visas veikimo mechanizmas pakinta. Nes vien ties skilo perdėjimu kitai klasei ir suteikiant truputį kitokių, papildomų statusų nebūtina apsistot. Nepamenu serverio, kuriam esu žaidęs šiek tiek, kur esu matęs labai labai gražiai subalancuotą Alchemiko profesiją - jokių custom animacijų, bet paties charo paskirtis yra ganėtinai unikali ir iki tol nematyta. Čia yra labai labai platu, nes lineage klientas + serveris suteikia labai labai plačias galimybes kūrybai. Konkrečiai negaliu pasakyt, kas būtent keisis. Visą šitą žinosiu tada, kai bus paruošti serverio griaučiai - ram'o minimalus naudojimas, paketų/hackinimo apsaugos. Kitaip sakant pirma mano tikslas yra pasistatyt tvirtą karkasą, tolimesniam darbui.

P.S. negarantuoju, kad man (mums) pavyks, bet pabandyt man yra įdomu ir jei dar kam nors įdomu, tada manau verta.
Vartotojo avataras
Minutis
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Vasaris 24th, 2012, 11:06 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmonių norinčių prisidėt prie projekto

Standartinė LiThiUM » Sausis 2nd, 2014, 1:54 pm

Idomi mintis, bet ar verta c6 klienta naudot? H5 klientas turi daug daugiau skill animaciju ir viso kito. Juk nebutina naudot to, ko zaidejai nemegsta. Bet kurybai kelias butu tikrai zymiai platesnis. O ir core zymiai tiesesnis. C6 priartinimas link h5 source uztruks ne menesi ir ne du ir vargu ar visi tie darbai bus kokybiski jei serverio core bus developinamas ne vieno o keletos ar daugiau zmoniu. netgi garsiojoje l2jserver komandoje tik per kiek metu idirbis atsirado... Pradzia tikrai nekokia pas juos buvo.
LiThiUM
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: Vasaris 28th, 2010, 4:00 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmonių norinčių prisidėt prie projekto

Standartinė oggis » Sausis 2nd, 2014, 2:27 pm

Hmm vien skilo perdejimui laiko reikes. Nes kiek bandziau l2j nepripazysta tarkim jei is kart dedi skilla 33 lvl. Tenka det 1 po to 2 ir tt..
Paveikslėlis
oggis
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Rugsėjis 4th, 2011, 5:05 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmonių norinčių prisidėt prie projekto

Standartinė LiThiUM » Sausis 2nd, 2014, 2:32 pm

O kam tiek daug skill lvl? suteik pirmo lvl skilui 33 lvl skilo power ir t.t ir nereiks tu leveliu...
LiThiUM
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: Vasaris 28th, 2010, 4:00 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmonių norinčių prisidėt prie projekto

Standartinė ciolbybe » Sausis 2nd, 2014, 3:57 pm

atidaryk geriau c4 x4 ir pavadink bfd:e/beyond/avalon pamatysi zmoniu suplauks pora stuku ir is donate bapkes eis
Vartotojo avataras
ciolbybe
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Gruodis 28th, 2013, 5:22 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmonių norinčių prisidėt prie projekto

Standartinė Minutis » Sausis 2nd, 2014, 4:52 pm

LiThiUM rašė:Idomi mintis, bet ar verta c6 klienta naudot? H5 klientas turi daug daugiau skill animaciju ir viso kito. Juk nebutina naudot to, ko zaidejai nemegsta. Bet kurybai kelias butu tikrai zymiai platesnis. O ir core zymiai tiesesnis. C6 priartinimas link h5 source uztruks ne menesi ir ne du ir vargu ar visi tie darbai bus kokybiski jei serverio core bus developinamas ne vieno o keletos ar daugiau zmoniu. netgi garsiojoje l2jserver komandoje tik per kiek metu idirbis atsirado... Pradzia tikrai nekokia pas juos buvo.

H5 klientas tikrai yra platesnis, bet tikrai C6 klientas pradžiai yra daugiau nei pakankamas pirminiam stepsui. Esu ne kartą nusvilęs, kai apsiimdavau per didelį kasnį kramtyt. C6 priartinimas šiek tiek užtruks, bet tikrai manau, kad tai galėsiu įgyvendint per greičiau nei vieną mėnesį. Atsiminkim tai, kad aš dabar noriu stabilaus karkaso - nelieka jokių herojų, castle siege, configų ir pnš. Čia lyginti reikia tik pačius pagrindinius veikimo principus. Taip L2J įdirbis atsirado lb negreit, nes ten chebra darė viską iš galvos, aš čia, grubiai tariant "vogsiu" jų kodo gabalus, vietom integruodams savo. Ir tą lyginimą darysiu vienas. Iš kitų pagalbos ir prisidėjimo noriu jau kitam etape - kuriant patį "gameplay", na gal vietom išskirtinai prisidedant prie karkaso tobulinimo.

oggis rašė:Hmm vien skilo perdejimui laiko reikes. Nes kiek bandziau l2j nepripazysta tarkim jei is kart dedi skilla 33 lvl. Tenka det 1 po to 2 ir tt..

Taip iš galvos negaliu garantuot, bet esu 90% tikras, kad šitie apribojimai yra būtent dėl neteisingo skill'sų varikliuko pamato, o ne dėl kliento apribojimų. O dėl laiko tai taip. Sukurt bent minimalų "gameplay" kuris žaidėjui užtruks kelias dienas darbo, šito projekto kūrėjui/kūrėjams gali trukt ir kelias savaites, kol nesusidėliosi gražaus programming patterno. Paskui viskas vyks šiek tiek greičiau. Be to čia tikrai ne mėnesio darbas šitą reikalą paleist. Bet man skamba labai įdomiai ir kviečiu visus norinčiu/galinčius prisidėt kai to reikės.

ciolbybe rašė:atidaryk geriau c4 x4 ir pavadink bfd:e/beyond/avalon pamatysi zmoniu suplauks pora stuku ir is donate bapkes eis

Neturiu ką atsakyt, bet turėk omeny, kad komentarą perskaičiau.
Vartotojo avataras
Minutis
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Vasaris 24th, 2012, 11:06 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmonių norinčių prisidėt prie projekto

Standartinė LiThiUM » Sausis 2nd, 2014, 7:13 pm

Esu ne kartą nusvilęs, kai apsiimdavau per didelį kasnį kramtyt.

Na galiu palinket tik kad tas c6 nebutu per didelis kasnis. Sena platforma, prastas optimizavimas, kreivas kodas.. FANDC source h5 pasharintas, tokiam projektui mano nuomone butu tikrai pats tas. Siaip ar taip sekmes darbuose ir geru kurybiniu ideju :)
LiThiUM
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: Vasaris 28th, 2010, 4:00 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmonių norinčių prisidėt prie projekto

Standartinė taurask » Sausis 3rd, 2014, 3:00 am

Parasyk, pakalbesim :)
taurask
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Lapkritis 18th, 2013, 7:29 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Kitas

Grįžti į Ieškau žmogaus? Arba siūlausi.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių