Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Ieškau žmonių norinčių prisidėt prie projekto

Tema skirta žmonėms kurie ieško arba nori būti administratoriumi serveriuose ir pn.

Re: Ieškau žmonių norinčių prisidėt prie projekto

Standartinė KillaB » Sausis 14th, 2014, 1:24 pm

Jei nori galiu pabūti GM
Skype:Albibek559

Beto Sėkmes kuriant serverį. :)
KillaB
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Sausis 14th, 2014, 1:12 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmonių norinčių prisidėt prie projekto

Standartinė Minutis » Vasaris 13th, 2014, 4:22 pm

LiThiUM rašė:
Esu ne kartą nusvilęs, kai apsiimdavau per didelį kasnį kramtyt.

Na galiu palinket tik kad tas c6 nebutu per didelis kasnis. Sena platforma, prastas optimizavimas, kreivas kodas.. FANDC source h5 pasharintas, tokiam projektui mano nuomone butu tikrai pats tas. Siaip ar taip sekmes darbuose ir geru kurybiniu ideju :)


Iš kliento pusės nesu susidūręs su kažkokiais negalavimais, bet jei žinai konkrečių, visai galėtum pasidalint :) Matai kame esmė, šitas projektas yra ne VIEN tam, kad paleisčiau servą ir viskas suktūs aplink jį tik. Dėl to imti kieno nors kito source aš nenoriu, šitas projektas žmonėms, kurie nori prisijungt būtų daugiau mokomasis. Bet viso šito rezultatas gali būti labai labai geras. Dėkui už linkėjimus :)

taurask rašė:Parasyk, pakalbesim :)

Mano email [email protected] - parašyk detaliau, ko būtent tikiesi/nori/gali suteikti šitam reikalui.

KillaB rašė:Jei nori galiu pabūti GM

Skype:Albibek559

Beto Sėkmes kuriant serverį. :)

Apie GM dar ankstoka šnekėt, kai dar tik loginserverio valymas ir pamato kūrimas į pabaigą eina.


Bendrai:
Gaila, kad neatsiranda daugiau norinčių programint branduolį su javą. Labai reiktų žmogaus/žmonių, su kuriais galima būtų padiskutuot ar iš jų kažką išmokt.
Vartotojo avataras
Minutis
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Vasaris 24th, 2012, 11:06 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Ankstesnis

Grįžti į Ieškau žmogaus? Arba siūlausi.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių