Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Xpegasas ar man tik pasirodė?

Vieta diskusijoms nesusijusioms su Lineage 2, kitaip sakant rašykit ką norit ir kiek norit

Re: Xpegasas ar man tik pasirodė?

Standartinė F1reF0x » Lapkritis 23rd, 2017, 4:42 pm

xXxYyYxXx rašė:
F1reF0x rašė:
Boykaa rašė:Tai kad bando ans mest istisai, sveikai maitintis, per stremus pasportuot kartais bet vistiek priauga pastoviai daxuja :D


galiu pasakyt taip , jokios dietos nepades , jei nesportuosi . Manau dietos prisilaikyt reikia tik sergantiems diabetu ir t.t per streama ... Tegul pabegioja , pamatys kaip lasiakai tirpt prades


versksny. jausk skirtuma tarp sveikai maitintis ir dietos. O kas del lasiniu tai kai tu gauni daugiau kaloriju negu tu isaikvoji tuomet organizmas likusi kieki koloriju pavercia i atsargas (riebalus). Todel labai lengvai gali mest svori net nesportuodamas jeigu valgysi tiek kiek tau reikia o ne kiek nori bet jeigu nesugebi tai daryt tada tenka sportuot kad istaskytum koloriju pertekliu ir atsargas


man pvz jei nesportuoju/aktyvia veikla neuzsiemu , tai per menesi + 3-5kg priauga . tiesiog megstu pavalgyt normaliai ir nezadu kankintis ir nevalgyti kas man patinka , ar mazint porcijas . lengviau pabegiot , su kriause padirbet ,tokiu budu esi priverstas isbegt , nes kitaip nutuksi :y:
F1reF0x
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Kovas 12th, 2016, 7:17 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Xpegasas ar man tik pasirodė?

Standartinė Erotic » Lapkritis 23rd, 2017, 5:49 pm

Niekas neklause ka tu valgai ar kas tau patinka čia tau ne bedu turgus bulvenosi, apie tesliu pegasa eina kalba hello
Vartotojo avataras
Erotic
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: Rugsėjis 1st, 2013, 12:12 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Xpegasas ar man tik pasirodė?

Standartinė F1reF0x » Lapkritis 23rd, 2017, 5:52 pm

Erotic rašė:Niekas neklause ka tu valgai ar kas tau patinka čia tau ne bedu turgus bulvenosi, apie tesliu pegasa eina kalba hello


tai jei apie pegasa kalba eina , tai ko čia lendi tada kaimieti ;) per tokias l2j siuksles kaip tu , niekas čia nebediskutuoja , apart vienas kito siuntima nahuj
F1reF0x
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Kovas 12th, 2016, 7:17 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Xpegasas ar man tik pasirodė?

Standartinė nenorfa » Lapkritis 23rd, 2017, 8:10 pm

xXxYyYxXx rašė:
F1reF0x rašė:
Boykaa rašė:Tai kad bando ans mest istisai, sveikai maitintis, per stremus pasportuot kartais bet vistiek priauga pastoviai daxuja :D


galiu pasakyt taip , jokios dietos nepades , jei nesportuosi . Manau dietos prisilaikyt reikia tik sergantiems diabetu ir t.t per streama ... Tegul pabegioja , pamatys kaip lasiakai tirpt prades


versksny. jausk skirtuma tarp sveikai maitintis ir dietos. O kas del lasiniu tai kai tu gauni daugiau kaloriju negu tu isaikvoji tuomet organizmas likusi kieki koloriju pavercia i atsargas (riebalus). Todel labai lengvai gali mest svori net nesportuodamas jeigu valgysi tiek kiek tau reikia o ne kiek nori bet jeigu nesugebi tai daryt tada tenka sportuot kad istaskytum koloriju pertekliu ir atsargas


https://www.youtube.com/watch?v=NVgW4qc6Sdc ?
Random avatar
nenorfa
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Spalis 8th, 2017, 11:32 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Xpegasas ar man tik pasirodė?

Standartinė Erotic » Lapkritis 23rd, 2017, 9:54 pm

F1reF0x rašė:
Erotic rašė:Niekas neklause ka tu valgai ar kas tau patinka čia tau ne bedu turgus bulvenosi, apie tesliu pegasa eina kalba hello


tai jei apie pegasa kalba eina , tai ko čia lendi tada kaimieti ;) per tokias l2j siuksles kaip tu , niekas čia nebediskutuoja , apart vienas kito siuntima nahuj

Lendu apie ji diskutuot, bet kazkoks piderastas čia pasakoja savo gvenimo buda...
Vartotojo avataras
Erotic
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: Rugsėjis 1st, 2013, 12:12 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Xpegasas ar man tik pasirodė?

Standartinė 69ant69nas69 » Lapkritis 24th, 2017, 1:38 am

Bet nu n*, tas foxas tai pjauna baisiai.

Sportas - sveikata.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
69ant69nas69
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Kovas 12th, 2015, 1:58 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Ankstesnis

Grįžti į Visa kita / Spamerių kampelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių