Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




L2Way (Interlude 4x)

Nerandi gero serverio ar nežinai kur ieškoti?
Forumo taisyklės
Kuriam temas naudodami aiškius pavadinimus, pvz.

1. Pasiūlykit H5 pvp serverį
2. Pasiūlykit C6 MID serverį

Tokios temos kaip : "pasiūlykit", "swx kur lošiat" bus trinamos o autoriai baudžiami be įspėjimo.

L2Way (Interlude 4x)

Standartinė ulther » Gegužė 22nd, 2017, 4:07 pm

Sveiki,

Penktadienį atsidaro low rates Interlude serveris:
https://www.l2way.com/.

Serverio reitai:
EXP, SP, Adena 4x / Drop 1x / Spoil 1x / Quest rate 2x / Quest Adena 4x

Daugiau informacijos apie serverį:
https://www.l2way.com/en/server-info

Galbūt kaikurie jūsų planuoja eiti į diena vėliau atsidarantį L2Evoke, planavau ir aš, bet L2Evoke man asmeniškai nepasirodė patikimas taigi mielai keičių jį į šį projektą.

Kas su manimi?!

Pagarbiai,
Ulther
ulther
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Spalis 18th, 2014, 11:12 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2Way (Interlude 4x)

Standartinė AldonaBobaNedurna » Gegužė 22nd, 2017, 6:27 pm

Donation NPC: The server will launch without grade A and S items available in the NPC and after a few weeks the items will be released gradually in the NPC.

zinai ka sitas sakinys reiskia?ogi jog bus itemai už donate iki B grade ir after a few weeks ides A ir S grade
AldonaBobaNedurna
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Vasaris 8th, 2014, 11:25 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2Way (Interlude 4x)

Standartinė ulther » Gegužė 22nd, 2017, 6:50 pm

AldonaBobaNedurna rašė:zinai ka sitas sakinys reiskia?ogi jog bus itemai už donate iki B grade ir after a few weeks ides A ir S grade


Neskaitau aš to A ir S grade donate po mėnesio kaip kažkokio kritinio dalyko dėl kurio nebeverta žaist. Jeigu ne iš donate tai žmonės vieni iš kitų perka itemus. Atsibosta žaist ir prasideda pardavinėjimai. Pasižiūrėk net ir šiame forume rasi aibę tokių kurie perka/parduoda vieno ar kito serverio itemus už realią valiutą.

Pats faktas dėl to, kad yra toks donate, patikėk, ir man nepatinka, bet kitas variantas (L2Evoke) yra toks neaiškus, kad PO PERKŪNAIS!! Pavogtas serverio pavadinimas, kažkokie žmonės pasivadinę senojo serverio administracijos nickais... Žodžiu neaiškus nors tu ką (source: http://forum.pmfun.com/viewtopic.php?f=14&t=70747), taip pat senojo L2Evoke facebook puslapis skelbia kad naujas projektas FAKE. Taip pat 0 serverio reklamos, mažiau nei savaitė iki paleidimo, o main page nieko apie tai neskelbia. Iš to kaip šita administracija dabar dirba tai nieko gero nežada.

Dar man įtarimų kelia jų donate sistema: pirma ir antra profesijos už eurus gali pirkti, o dar galima už 1kk pirkt atskiromis dalimis kaip papildoma galimybė. Lošiau serveryje su lygiai tokiu pat donate gal prieš vienerius ar dvejus metus, irgi interlude 5x, buvo žmonių vidutiniškai, gal koks 700-1000 ir serveris mistiškai užsidarė po 2sav. be jokių ceremonijų. Pist ir dingo ir niekas nieko iš administracijos nieko negirdėjo. Man labai stiprus įtarimas, kad čia bus panašiai, jeigu ne tie patys žmonės ir prie šio projekto dirba.

Tai vat noriu low rate interlude pažaist ir daugiau kaip šie du serveriai pasirinkimo jokio nėra. Taip, kad kiekvieno teisė rinktis. Aš mieliau išgersiu stiklinę vandens prabangiame restorane nei valgysiu kebabą ten kur žinau jog vakar kažkas užsikrėtė salmonelioze.
ulther
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Spalis 18th, 2014, 11:12 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2Way (Interlude 4x)

Standartinė Vyck4 » Gegužė 23rd, 2017, 9:30 pm

Eisiu pasižiūrėt ar vertas dėmesio :skype: Viktoras112233
Vyck4
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Gruodis 27th, 2011, 11:42 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2Way (Interlude 4x)

Standartinė AldonaBobaNedurna » Gegužė 23rd, 2017, 9:42 pm

čia su tokiu admin poziuriu tokiais donate ir forumo aktyvumu online bus max 200
AldonaBobaNedurna
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Vasaris 8th, 2014, 11:25 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: L2Way (Interlude 4x)

Standartinė Vyck4 » Gegužė 23rd, 2017, 10:33 pm

AldonaBobaNedurna rašė:čia su tokiu admin poziuriu tokiais donate ir forumo aktyvumu online bus max 200


Vienas projektas nuvils, eisim į kitą, didelio čia daikto, tiesa? :D
Vyck4
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Gruodis 27th, 2011, 11:42 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Ieškau serverio/aptariam kitus serverius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias