Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Ieškau draugų L2MID

Esi klano lyderis ir ieškai narių, arba žaidėjas ieškantis klano?

Re: Ieškau draugų L2MID

Standartinė asasas » Gegužė 13th, 2017, 2:02 pm

Vaikutis nebeturi ka pasakyt , o savo nuomone galiu issakyt :D pasiziurejus tavo aktyvuma ir mano , matos kas čia noliferis :D gl neidomus , o del ko nemiegu tokiu laiku taj ziurejau wizards vs boston , zinau , kad nesuprasi vaikuti vaikam tokiu laiku nerodo , taj patylesiu :D p.s. nais bazar thanks bro for chat experience
asasas
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: Vasaris 17th, 2012, 8:17 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau draugų L2MID

Standartinė Ega » Gegužė 13th, 2017, 5:38 pm

asasas rašė:Vaikutis nebeturi ka pasakyt , o savo nuomone galiu issakyt :D pasiziurejus tavo aktyvuma ir mano , matos kas čia noliferis :D gl neidomus , o del ko nemiegu tokiu laiku taj ziurejau wizards vs boston , zinau , kad nesuprasi vaikuti vaikam tokiu laiku nerodo , taj patylesiu :D p.s. nais bazar thanks bro for chat experience


Gal is kauno esi? galym meeta paorganizuot :)
Vartotojo avataras
Ega
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: Sausis 17th, 2012, 11:28 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau draugų L2MID

Standartinė F1reF0x » Gegužė 13th, 2017, 6:08 pm

Ega rašė:
asasas rašė:Vaikutis nebeturi ka pasakyt , o savo nuomone galiu issakyt :D pasiziurejus tavo aktyvuma ir mano , matos kas čia noliferis :D gl neidomus , o del ko nemiegu tokiu laiku taj ziurejau wizards vs boston , zinau , kad nesuprasi vaikuti vaikam tokiu laiku nerodo , taj patylesiu :D p.s. nais bazar thanks bro for chat experience


Gal is kauno esi? galym meeta paorganizuot :)


isivaizduok , ant kiek tu turi buti Dux**s , kad del tokiu dalyku strelke must . zodziu lauzk verha savo rajone , čia nei pats ateisi, ne pas tave ateis
F1reF0x
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Kovas 12th, 2016, 7:17 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Ankstesnis

Grįžti į Ieškau klano/klano narių

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių