Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Ieškau partnerio l2 projekui (c6 Interlude kronika)

Tema skirta žmonėms kurie ieško arba nori būti administratoriumi serveriuose ir pn.

Re: Ieškau partnerio l2 projekui (c6 Interlude kronika)

Standartinė Luftwaffe » Kovas 18th, 2015, 4:07 pm

Kodas: Pasirinkti visus
Jei dar karta isiskaitytume i tema ko konkreciai ieskoma, tai nereiktu kurti bereikalingu postu. Butent ir kuriau tema, jog Ieškau ZMOGAUS SUPRANTANCIO tame reikale, nusimanacio, su patirtim, zodziu genijaus norincio kurti bendrai projekta. Kiek yra zmoniu, jog turi gerus failus, prie kuriu ilgai dirbo, bet neturi serverines ju paleist? tai ka jie bereikalingai guli kokioj fleshkej gal pamegint juos paleist ir pažiūrėti kas is to iseis? neisivaizduoju kaip dar suprantamiau parasyt, kad neitu prisipist. Juk serveris nesusidaro vien tik is serverio failu. Kur reklama, webas, supportas ir galu gale originalumas? Kiek as uzdirbsiu tiek, čia sitas nieko nepisa ir pisti neturi. Uzdirbsiu du litus, - litas man, litas tau. As nesitikiu kazko grandiozishko, kad is pirmo starto X6 pirkt, ar nama snipiskese statytis. Ir be to neesu basas kaip ambrasas turiu serverine, weba (poxui - ripintas neripintas, bet perkoduotas ir mano apsaugotas ir atliekantis savo funkcijas), idejas reklamai ir sioki toki ziniu bagaza programuojant. Pastebejau sitam forume, jog nieks niekam nenori kazkuom padet, tik kelia post leveli ir siekia kaip tik ka apsmeizt, sumyst, apjuodint ir tipo "geriau pavaryt už kita". Nors nieko keisto juk čia LTU community. Tai lyg ir viskas. ačiū už demesi.
Luftwaffe
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: Kovas 6th, 2015, 8:22 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau partnerio l2 projekui (c6 Interlude kronika)

Standartinė Luftwaffe » Kovas 21st, 2015, 2:51 pm

Nu negi nėra ne vieno rimto serveristo. Turi servo failus? dedam ir startuojam.

:skype: : insane936
Luftwaffe
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: Kovas 6th, 2015, 8:22 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau partnerio l2 projekui (c6 Interlude kronika)

Standartinė zemaitis » Kovas 21st, 2015, 2:57 pm

Luftwaffe rašė:Nu negi nėra ne vieno rimto serveristo. Turi servo failus? dedam ir startuojam.

:skype: : insane936


Iš kokio medžio tu iškritęs? Kokio genijaus čia ieškai?

Gerai, aš ne genijus, bet išmanau failus ir moku programuoti.

Man tavęs nereikia, kodėl? Nes iš tavęs 0 naudos. Hostai, domenas, webas, reklama kainuoja centus ir išvis galima išsisukti for free jeigu tik yra noro. Reklama irgi nebekainuoja tereikia vote reward protingai pasidaryti. Jei man tavęs nereikia tai kaip bet kuriam geram java developeriui tavęs gali reikėti?

Čia tipo ieškai kažkokio vienišiaus genijaus neįvertinto talento kuris visą sunkiausią darbą (serverio failai) už tavę padarys? Ir pasitikės per internetą?

Srsly, jei tavęs reikėtų tai nebent investuotum neblogai į visas sistemas ir webą, tada būtų motyvacija dirbti, o dabar tematau idėjas ir "skillus" kuriuos tavo ieškomas programeris įgytų per savaitę ar sumokėjęs kam nors už konsultaciją.

Nebešvaistyk laiko... Į l2 žiūri kaip į darbą kurį reikia padirbti tai kai pasidarys tikrai sunku ir mėnesiais be pelno sėdėsi kol apsitrinsi rinkoje, neištversi paprasčiausiai to ir geriausiu atveju pardavimų skiltyje išvysim dar vieną pardavinėjama "prajiektą-lavoną".
Vartotojo avataras
zemaitis
Administracija
Administracija
 
Pranešimai: 1362
Užsiregistravo: Vasaris 23rd, 2010, 6:15 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau partnerio l2 projekui (c6 Interlude kronika)

Standartinė Luftwaffe » Kovas 21st, 2015, 3:04 pm

zemaitis rašė:
Luftwaffe rašė:Nu negi nėra ne vieno rimto serveristo. Turi servo failus? dedam ir startuojam.

:skype: : insane936


Iš kokio medžio tu iškritęs? Kokio genijaus čia ieškai?

Gerai, aš ne genijus, bet išmanau failus ir moku programuoti.

Man tavęs nereikia, kodėl? Nes iš tavęs 0 naudos. Hostai, domenas, webas, reklama kainuoja centus ir išvis galima išsisukti for free jeigu tik yra noro. Reklama irgi nebekainuoja tereikia vote reward protingai pasidaryti. Jei man tavęs nereikia tai kaip bet kuriam geram java developeriui tavęs gali reikėti?

Čia tipo ieškai kažkokio vienišiaus genijaus neįvertinto talento kuris visą sunkiausią darbą (serverio failai) už tavę padarys? Ir pasitikės per internetą?

Srsly, jei tavęs reikėtų tai nebent investuotum neblogai į visas sistemas ir webą, tada būtų motyvacija dirbti, o dabar tematau idėjas ir "skillus" kuriuos tavo ieškomas programeris įgytų per savaitę ar sumokėjęs kam nors už konsultaciją.

Nebešvaistyk laiko... Į l2 žiūri kaip į darbą kurį reikia padirbti tai kai pasidarys tikrai sunku ir mėnesiais be pelno sėdėsi kol apsitrinsi rinkoje, neištversi paprasčiausiai to ir geriausiu atveju pardavimų skiltyje išvysim dar vieną pardavinėjama "prajiektą-lavoną".


jei po temu negali niekuo padet tai pisk na xui nuo monitoriaus. kodel reikia man paaiskinti kas kaip? as viska puikiai suprantu, ne durnas esu. bus suinteresuotas zmogus ir atsilieps. ko tu čia savo knysle kishi, as nesuprantu taves? :D Susireiksminai tu čia labai, lyg as asmeniskai, konkreciai taves ko prasyciau. Na chuj tu pasol. K**va tai tu idomus. :D
Luftwaffe
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: Kovas 6th, 2015, 8:22 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau partnerio l2 projekui (c6 Interlude kronika)

Standartinė 12345 » Kovas 21st, 2015, 3:32 pm

Luftwaffe rašė:
zemaitis rašė:
Luftwaffe rašė:Nu negi nėra ne vieno rimto serveristo. Turi servo failus? dedam ir startuojam.

:skype: : insane936


Iš kokio medžio tu iškritęs? Kokio genijaus čia ieškai?

Gerai, aš ne genijus, bet išmanau failus ir moku programuoti.

Man tavęs nereikia, kodėl? Nes iš tavęs 0 naudos. Hostai, domenas, webas, reklama kainuoja centus ir išvis galima išsisukti for free jeigu tik yra noro. Reklama irgi nebekainuoja tereikia vote reward protingai pasidaryti. Jei man tavęs nereikia tai kaip bet kuriam geram java developeriui tavęs gali reikėti?

Čia tipo ieškai kažkokio vienišiaus genijaus neįvertinto talento kuris visą sunkiausią darbą (serverio failai) už tavę padarys? Ir pasitikės per internetą?

Srsly, jei tavęs reikėtų tai nebent investuotum neblogai į visas sistemas ir webą, tada būtų motyvacija dirbti, o dabar tematau idėjas ir "skillus" kuriuos tavo ieškomas programeris įgytų per savaitę ar sumokėjęs kam nors už konsultaciją.

Nebešvaistyk laiko... Į l2 žiūri kaip į darbą kurį reikia padirbti tai kai pasidarys tikrai sunku ir mėnesiais be pelno sėdėsi kol apsitrinsi rinkoje, neištversi paprasčiausiai to ir geriausiu atveju pardavimų skiltyje išvysim dar vieną pardavinėjama "prajiektą-lavoną".


jei po temu negali niekuo padet tai pisk na xui nuo monitoriaus. kodel reikia man paaiskinti kas kaip? as viska puikiai suprantu, ne durnas esu. bus suinteresuotas zmogus ir atsilieps. ko tu čia savo knysle kishi, as nesuprantu taves? :D Susireiksminai tu čia labai, lyg as asmeniskai, konkreciai taves ko prasyciau. Na chuj tu pasol. K**va tai tu idomus. :D

toi kažkas bana gaus :D
Paveikslėlis
12345
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: Lapkritis 15th, 2014, 9:16 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau partnerio l2 projekui (c6 Interlude kronika)

Standartinė Luftwaffe » Kovas 21st, 2015, 3:39 pm

dalyvis, taip issireiske lyg man ne POCHUJ tas banas butu. :D tegu deda jei mano, kad turi tam privilegija ir as neteisus. Imciau tuos forumu banus taip giliai ir emocingai, tai turbut senai per venas buciau pises. :D
Luftwaffe
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: Kovas 6th, 2015, 8:22 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau partnerio l2 projekui (c6 Interlude kronika)

Standartinė GoAway » Kovas 21st, 2015, 4:36 pm

zemaitis rašė:1. nieko neuždirbsit nes kaip matau praktikos 0. tas pats kas eitum boksuotis už pinigus kai nesi net musęs nuskriaudęs.
2. kas turi failus padorius tie sugeba ir web pasistatyt ir pasireklamuot
3. 50/50? 0/0=0

Dalyba iš nulio negalima.
Random avatar
GoAway
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: Rugpjūtis 16th, 2011, 12:52 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau partnerio l2 projekui (c6 Interlude kronika)

Standartinė zemaitis » Kovas 21st, 2015, 5:03 pm

GoAway rašė:
zemaitis rašė:1. nieko neuždirbsit nes kaip matau praktikos 0. tas pats kas eitum boksuotis už pinigus kai nesi net musęs nuskriaudęs.
2. kas turi failus padorius tie sugeba ir web pasistatyt ir pasireklamuot
3. 50/50? 0/0=0

Dalyba iš nulio negalima.


Turėsi aukštają matematiką suprasi
Vartotojo avataras
zemaitis
Administracija
Administracija
 
Pranešimai: 1362
Užsiregistravo: Vasaris 23rd, 2010, 6:15 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau partnerio l2 projekui (c6 Interlude kronika)

Standartinė PheonixLt » Kovas 21st, 2015, 5:53 pm

zemaitis rašė:
GoAway rašė:
zemaitis rašė:1. nieko neuždirbsit nes kaip matau praktikos 0. tas pats kas eitum boksuotis už pinigus kai nesi net musęs nuskriaudęs.
2. kas turi failus padorius tie sugeba ir web pasistatyt ir pasireklamuot
3. 50/50? 0/0=0

Dalyba iš nulio negalima.


Turėsi aukštają matematiką suprasi



Žemaiti, leiskis žemyn jau. Pats nieko doro nesi sukūres ir mačiau tavo kelis bandymus, bet jie buvo beviltiški, taip kad.
PheonixLt
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Rugsėjis 9th, 2012, 4:36 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau partnerio l2 projekui (c6 Interlude kronika)

Standartinė zemaitis » Kovas 21st, 2015, 5:56 pm

PheonixLt rašė:Žemaiti, leiskis žemyn jau. Pats nieko doro nesi sukūres ir mačiau tavo kelis bandymus, bet jie buvo beviltiški, taip kad.


Esmė nę ką sukūrės o kiek uždirbęs iš to mano sūnau, viskas progrese dar. O tamsta, kuris išvis l2j core vidaus nematęs, geriau susilaikykit nuo komentarų visai.
Vartotojo avataras
zemaitis
Administracija
Administracija
 
Pranešimai: 1362
Užsiregistravo: Vasaris 23rd, 2010, 6:15 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

AnkstesnisKitas

Grįžti į Ieškau žmogaus? Arba siūlausi.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių