Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Ieškau žmogaus į komandą

Jeigu iškilo bėda kuriant L2j serverį rašykite ją čia.

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė zemaitis » Birželis 28th, 2016, 4:14 pm

sienapjute rašė:
Bilobaitas rašė:sienapjute,
problema yra tokia, kad tokie slunkiai kaip jūs nesugebat net pasileisti serverio, ir rašinėjat tokias nesąmones. Sakau, nepatinka apeikit postą, kam jūs čia reiškiatės. Ar galvojat, kad jūsų tokie 'rimti' komentarai, atims man norą kažką kurti?


Didesni debila tikrai sunku butu surasti. :rofl:


Tuo ir baigsim sito veikejo pasirodyma, 2sav atostogu israsiau.
Vartotojo avataras
zemaitis
Administracija
Administracija
 
Pranešimai: 1362
Užsiregistravo: Vasaris 23rd, 2010, 6:15 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė Bilobaitas » Birželis 28th, 2016, 4:23 pm

zemaitis rašė:
sienapjute rašė:
Bilobaitas rašė:sienapjute,
problema yra tokia, kad tokie slunkiai kaip jūs nesugebat net pasileisti serverio, ir rašinėjat tokias nesąmones. Sakau, nepatinka apeikit postą, kam jūs čia reiškiatės. Ar galvojat, kad jūsų tokie 'rimti' komentarai, atims man norą kažką kurti?


Didesni debila tikrai sunku butu surasti. :rofl:


Tuo ir baigsim sito veikejo pasirodyma, 2sav atostogu israsiau.

:y: galėtum žemaiti dažniau tuos 'rimčiausius' išsiųsti į neapmokamas atostogas.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Bilobaitas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Birželis 1st, 2016, 9:40 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė Rikwizitor » Birželis 28th, 2016, 5:44 pm

Zemaitis konkurentus likviduoja. 8-)
Vartotojo avataras
Rikwizitor
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 276
Užsiregistravo: Liepa 27th, 2011, 11:31 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė Pasimylim » Birželis 28th, 2016, 5:54 pm

ABSOLUT rašė:
Bilobaitas rašė:Sveiki. Ieškau žmogaus į Interlude pvp serverio komandą. Kokio ieškau žmogaus?

1. Reikalingas žmogus kuris bus atsakingas už serverio puslapį.
2. Atsakingas už puslapio dizainą. ( redagavimas / piešimas )
3. Atsakingas asmuo bus priimamas į serverio komandą.
4.Tam tikras % nuo serverio paramos.

Kontaktai:
Skype ID: bilobaitas
E-Mail: [email protected]


Servu daugiau negu zaideju o tu dar nori nauja kazka daryt? gal apseisi?

mldc,gerai čia buvo pasakyta ;* bent vienas kalba i tema...o jus ir toliau savo interbliudu meginkit kazkuo pasiekt :D čia tas pats,kas pasiema 1985 metu bmw,nes neturi bapkiu ant betmeno,po to islenda i gatve ir tipo as ahujienas.... bet niekas net neatsisuka ir visiskai nekreipia demesio i ta bmw ir vairuotoja,nors ir kaip jis nori tuom paahujielint prieš draugus ir paneles. tai čia tas pats bilobaite bus su tavo pvp interbliudu,meginsi kazka sukurt,kazkokio šudo 10 metu senumo kronikoje nauja serveri,o ji is viso pasaulio atkreips pora desimciu lietuviu ir keli ruseliai ;)
Pasimylim
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: Kovas 27th, 2011, 10:28 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė Bilobaitas » Birželis 28th, 2016, 6:01 pm

Pasimylim rašė:
ABSOLUT rašė:
Bilobaitas rašė:Sveiki. Ieškau žmogaus į Interlude pvp serverio komandą. Kokio ieškau žmogaus?

1. Reikalingas žmogus kuris bus atsakingas už serverio puslapį.
2. Atsakingas už puslapio dizainą. ( redagavimas / piešimas )
3. Atsakingas asmuo bus priimamas į serverio komandą.
4.Tam tikras % nuo serverio paramos.

Kontaktai:
Skype ID: bilobaitas
E-Mail: [email protected]


Servu daugiau negu zaideju o tu dar nori nauja kazka daryt? gal apseisi?

mldc,gerai čia buvo pasakyta ;* bent vienas kalba i tema...o jus ir toliau savo interbliudu meginkit kazkuo pasiekt :D čia tas pats,kas pasiema 1985 metu bmw,nes neturi bapkiu ant betmeno,po to islenda i gatve ir tipo as ahujienas.... bet niekas net neatsisuka ir visiskai nekreipia demesio i ta bmw ir vairuotoja,nors ir kaip jis nori tuom paahujielint prieš draugus ir paneles. tai čia tas pats bilobaite bus su tavo pvp interbliudu,meginsi kazka sukurt,kazkokio šudo 10 metu senumo kronikoje nauja serveri,o ji is viso pasaulio atkreips pora desimciu lietuviu ir keli ruseliai ;)

jaunuoli, tu gal galvoji, kad tas tavo betmentas "e60" kažkuo geresnis už tą '88 penktuktą? Beje, kai turėsi kažką geriau už tą '88 tada apsišviesk, nes dabar kalbi kaip eilinis tėvų išlaikytinis, kuris dar nieko gero nepasiekė. Pastumt ant kitų visi mokam, tik ar to reikia?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Bilobaitas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Birželis 1st, 2016, 9:40 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė Pasimylim » Birželis 28th, 2016, 6:18 pm

ka turiu tai turiu tikrai daugiau nei tu ir as jau senai nebejaunuolis ir be tevu turbut jau ilgiau gyvenu,nei kiek tau paciam yra ;),nori isitikint - problemu susitikimui nėra 100%,galim net rankos vienas kitam nespaust,man poxui ;) ,bet ziuriu skaudzia tema prilieciau,kad net savo temoje nusokai nuo temos ;) siaip is esmes,tai tiesiog sulyginau 2dalykus,kuriuos visi mato realiai ir virtualiai ;) tad nėra čia ko pykti bilobaite
o siaip kodel taip gyri ta 88metu bemva,tai as suprantu..buna zmonems,kurie deda visas viltis ir visa gyvenima i tai,kas kitas sika ant tokiu siuksliu,tai tas pats ir interlude ir kažkas naujesnio ;)
Paskutinį kartą redagavo Pasimylim Birželis 28th, 2016, 6:22 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
Pasimylim
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: Kovas 27th, 2011, 10:28 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė Bilobaitas » Birželis 28th, 2016, 6:21 pm

Pasimylim rašė:ka turiu tai turiu tikrai daugiau nei tu ir as jau senai nebejaunuolis ir be tevu turbut jau ilgiau gyvenu,nei kiek tau paciam yra ;),nori isitikint - problemu susitikimui nėra 100%,galim net rankos vienas kitam nespaust,man poxui ;) ,bet ziuriu skaudzia tema prilieciau,kad net savo temoje nusokai nuo temos ;) siaip is esmes,tai tiesiog sulyginau 2dalykus,kuriuos visi mato realiai ir virtualiai ;) tad nėra čia ko pykti bilobaite

ką tu man pasakoji apie nušokimą nuo temos??? Pasižiūrėk į pirmas žinutes, ir į savo, ir suprasi kas čia nušoko nuo temos. Ko jums čia išvis reikėjo kišti savo marmūzę? Aš tokių kaip jūsų neieškau nieko neišmanančių, apart komentavimo. Aš ieškau žmogaus kuris dirbtu su webu, o ne skleistu man nuomonę ką kurti, ir kaip tai daryti. Jums iki kūrimo kaip iki mėnulio su savo tokiu požiūriu. Taip kad bachūrėli tu tik pats nepataikei į temą nuo pat pirmų savo žinučių.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Bilobaitas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Birželis 1st, 2016, 9:40 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė Pasimylim » Birželis 28th, 2016, 6:23 pm

Bilobaitas rašė:
Pasimylim rašė:ka turiu tai turiu tikrai daugiau nei tu ir as jau senai nebejaunuolis ir be tevu turbut jau ilgiau gyvenu,nei kiek tau paciam yra ;),nori isitikint - problemu susitikimui nėra 100%,galim net rankos vienas kitam nespaust,man poxui ;) ,bet ziuriu skaudzia tema prilieciau,kad net savo temoje nusokai nuo temos ;) siaip is esmes,tai tiesiog sulyginau 2dalykus,kuriuos visi mato realiai ir virtualiai ;) tad nėra čia ko pykti bilobaite

ką tu man pasakoji apie nušokimą nuo temos??? Pasižiūrėk į pirmas žinutes, ir į savo, ir suprasi kas čia nušoko nuo temos. Ko jums čia išvis reikėjo kišti savo marmūzę? Aš tokių kaip jūsų neieškau nieko neišmanančių, apart komentavimo. Aš ieškau žmogaus kuris dirbtu su webu, o ne skleistu man nuomonę ką kurti, ir kaip tai daryti. Jums iki kūrimo kaip iki mėnulio su savo tokiu požiūriu. Taip kad bachūrėli tu tik pats nepataikei į temą nuo pat pirmų savo žinučių.

uojetau..tavo ziniomis prie serveriu dirbau 5 metus ir gan sekmingai,kai tu dar net nezinojai kas tas l2 yra ;),turejau ir interbliuda sudservi,berods po puses metu interludo atsiradimo pradejau dometis serverio kurimu,aisku nuo to ir pradejau tuomet (tikiuos ir tu tik pradedi) o po to visi kiti servai ejo palaipsniui su vis naujesniom kronikoj kai jos lisdavo ;) ir dirbdavau visiskai vienui vienas,viska mokejau ir dar mazdaug net dabar moku nuo a iki z,geriems zmoguciams padedu ir pats prisimenu savo noru. tiek java,tiek ingame,tiek web kurimas,dizaino piesimas. ir viskas buvo daroma nuo absoliutaus NULIO. (zinoma tik servo failai buvo pirkti,bet jis buvo default visas,retailas) , nors servas buvo kuriamas pusantru metu,bet jis su tuo paciu serverio nicku isgyveno 3metus su biskiu,kol nebuvo parduotas projektas už solidzia suma ;)
p.s. 10metu IT dirbu ;)
Paskutinį kartą redagavo Pasimylim Birželis 28th, 2016, 6:30 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
Pasimylim
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: Kovas 27th, 2011, 10:28 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė Bilobaitas » Birželis 28th, 2016, 6:30 pm

Pasimylim rašė:
Bilobaitas rašė:
Pasimylim rašė:ka turiu tai turiu tikrai daugiau nei tu ir as jau senai nebejaunuolis ir be tevu turbut jau ilgiau gyvenu,nei kiek tau paciam yra ;),nori isitikint - problemu susitikimui nėra 100%,galim net rankos vienas kitam nespaust,man poxui ;) ,bet ziuriu skaudzia tema prilieciau,kad net savo temoje nusokai nuo temos ;) siaip is esmes,tai tiesiog sulyginau 2dalykus,kuriuos visi mato realiai ir virtualiai ;) tad nėra čia ko pykti bilobaite

ką tu man pasakoji apie nušokimą nuo temos??? Pasižiūrėk į pirmas žinutes, ir į savo, ir suprasi kas čia nušoko nuo temos. Ko jums čia išvis reikėjo kišti savo marmūzę? Aš tokių kaip jūsų neieškau nieko neišmanančių, apart komentavimo. Aš ieškau žmogaus kuris dirbtu su webu, o ne skleistu man nuomonę ką kurti, ir kaip tai daryti. Jums iki kūrimo kaip iki mėnulio su savo tokiu požiūriu. Taip kad bachūrėli tu tik pats nepataikei į temą nuo pat pirmų savo žinučių.

uojetau..tavo ziniomis prie serveriu dirbau 5 metus ir gan sekmingai,kai tu dar net nezinojai kas tas l2 yra ;),turejau ir interbliuda sudservi,berods po puses metu interludo atsiradimo pradejau dometis serverio kurimu,aisku nuo to ir pradejau tuomet (tikiuos ir tu tik pradedi) o po to visi kiti servai ejo palaipsniui su vis naujesniom kronikoj kai jos lisdavo ;)

Tu nebesapnuok darytojau. Parodyk ką esi padaręs, ar bent jau pasakyk savo pažengusių serverių pavadinimus. Jei neturi ką parodyti, ar ką papasakoti apie savo pažengusius projektus tai išvis nebekomentuok. Čia tokių daug, kurie gali pasivadint, kad buvo kažką padarę/pasiekę, bet parodyti kažkaip ir neturi ko.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Bilobaitas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Birželis 1st, 2016, 9:40 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Ieškau žmogaus į komandą

Standartinė Pasimylim » Birželis 28th, 2016, 6:31 pm

as jau matau,kad tu serverio gero neturesi ;) na nebent tau interludas su 30 online ir ten bbz kokiais sparnais bus geras ;)
as primetu,kas serveryje darytusi,jeigu surinktum tu 500 online ir tau ingame i pm, i forumus ,skaipus, emailus, ir visur kitur eitu is kokiu 200 zmoniu maziausiai zinutes kas 10min,kuriose bus rasoma,kad sutvarkytum backstaba nes pisa po 1k dmg ir tai yra per mazai (pakeisi i 1.5k,prades dar daugiau rasyneti kad tu Dux**s esi ir sumazink),kad pakeistum vesper wingu kaina už raides ant kuriu farmint reikia menesi (palengvinsi,apsiverks likusi serverio dalis,kurie jau susifarmine - busi Dux**s),kad nepatinka bufferis nes nėra schemuose resistu ir t.t. tokiu situaciju i diena po maziausiai 30 skirtingu turesi ir busi duxu Dux**s,nes visiems atsakynesi taip pat,kaip atsakyneji butent MAN ;) paleisi serveri - suprasi kokiose neimanomose ir durnose situacijose tu su zaidejeis susidursi ;) o likus kita 300 online dalis kalbant jei surinktum 500, - prasynes gm visas dienas fludins kas yra servui negerai ir kaip jis gali ji tobulai sutvarkyt,prasys kad parduotum pigiau item už tai pareklamuos tau serveriuka arba siaip heitins is neturejimo ka veikt ir pns ;) jeigu tu nuo manes vieno jau paziurek koks isiutes pasidarei,tai kas butu kai tau daugiau nei vienas skustusi del kazko arba tarkim visas tavo servas arba ciut ciut maziau ? serverio tu net nepradejas turbut kurt,bet kaip matau tau pradzia tikrai labai sunki,todel 2 menesius ir ieškai kazkokio ''GM'' ;) atsakyk sau i mano uzduota klausima tau ir suprasi kodel serverio tu ir neturesi ;) o kad rasai su varnelem,kableliais ir nosinem,tai nieko nereiskia,ka galvoja siuolaikinis jaunimas, tipo ''rimtas''
sekmes
Paskutinį kartą redagavo Pasimylim Birželis 28th, 2016, 6:45 pm. Iš viso redaguota 9 kartus.
Pasimylim
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: Kovas 27th, 2011, 10:28 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

AnkstesnisKitas

Grįžti į L2j serverio kūrimo klausimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias